Connect with us

Zabawa

Johnny Depp uhonorowany na polskim festiwalu. Zagraniczni internauci: „Nagroda z kraju, w którym kobiety są przestępcami!”

Published

on

Po dwóch latach sporu między Johnny Depp jeden Amber Heard Wyrok był niekorzystny dla aktora. Sąd stanął po stronie Amber, która przedstawiła dowody na to, że gwiazda uderzył ją co najmniej kilkanaście razy.

Kariera Deppa była w & nbspgruzach. Po utracie procesu Studio Warner Bros. natychmiast zakończyło współpracę.

Zobacz też: Strajk kobiet w Warszawie. Wstań z policją. “Wstyd!”

Hollywood Depp oferuje obecnie “persona non grata”. W Polsce wciąż może liczyć na sympatię i uznanie. Na festiwalu EnergaCamerimage 2020 dla Johnny’ego Zgoda nagroda specjalna za „Specjalną wrażliwość wzrokową”.

Wdzięczność dupek Wysłał organizatorom festiwalu zdjęcie ze statuetką, złotą żabą, z a & nbspktórą sfotografował się … za kratamiTo wyraźnie pokazuje, że znajduje się w pewnej odległości od decyzji sądu.

bDmMYLsZ

To, że aktor otrzymał nagrodę w Polsce, potwierdziły światowe media. Na profilu serwisu na Facebooku 9GAG wybuchła burza. Wielu internautów uważa, że ​​Johnny zasługuje na statuetkę, bo jest świetnym aktorem. a także „ostatnio dużo przeszedł”. Niektórzy to piszą „Ta nagroda i tak nie usunie jego pliku”. Jeszcze inni widzą tę różnicę Drugi powód dotyczy… aktualnej sytuacji kobiet w Polsce.

I dobrze dla niego. Ale Czy możemy poważnie potraktować nagrodę przyznaną w kraju, w którym wykorzystywanie kobiet jest na porządku dziennym?i jest obojętny na polski rząd i organizacje międzynarodowe? Może ta nagroda nie było to wcale wyrazy współczucia dla Deppa, i nienawidzić tego, co się słyszy? – czytamy w komentarzach.

Spodziewałbyś się, że ktoś to zrobi połączyć nagrodę filmową ze strajkiem kobiet?

bDmMYLta
bDmMYLtb
bDmMYLtu

READ  „Bauer sucht Frau”: Co wydarzyło się w programie z 1 listopada 2020 r.? (Związek)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *