Connect with us

Sport

John A. DePasquale Jr. 1939-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

John A. DePasquale Jr. 1939-2022 |  Wiadomości, sport, praca

PORT CHARLOTTE, Floryda — John A. DePasquale Jr., 83 lata, znany również jako „Junior” i „Pops”, zmarł niespodziewanie w środę, 28 września 2022 r., w Port Charlotte na Florydzie.

Urodził się 9 sierpnia 1939 roku w Lowellville jako syn Mary Musolino i Johna A. DePasquale Sr. Spędził większość swojego życia w rejonie Boardman, a na emeryturze stał się śnieżnym ptakiem, którego zimą stacjonował w Port Charlotte.

John był absolwentem Lowellville High School. Przeszedł na emeryturę z Mahoning County Sanitary Engineering i był wcześniej właścicielem Poland Beverage Center i pracował w Youngstown Sheet & Tube przez wiele lat, aż do jego zamknięcia. John był członkiem Rezerwy Gwardii Narodowej i Pomocniczej Straży Przybrzeżnej.

Przez całe życie John spędził najwspanialsze chwile, pływając łódką po wodach Jeziora Berlińskiego, Jeziora Shenango i Jeziora Milton. Miał zamiłowanie do klasycznych samochodów, motocykli, skuterów śnieżnych, łodzi i wszystkiego, co ma silnik. Najszczęśliwszy był, gdy spędzał czas z przyjaciółmi i rodziną, paląc cygaro i popijając swoje słynne „koktajle mleczne”. John był zagorzałym fanem Steelersów i NASCAR i zabierał swoich synów na wiele wyścigów. Przez wiele lat lubił grać w Morra League w Georgetown. Ulubieńcem świąt była Wigilia, która celebrowała włoskie tradycje rodzinne.

John będzie bardzo tęsknił za ocalałą rodziną: jego 32-letnią żoną Jan Pezzenti Dota DePasquale; siostra Loretta Tablack (Steve Seifert); dzieci, Denise (John III) Probst, John (Christine) DePasquale III, Michael (Suzanne) DePasquale, Renee Dota Boston i Dennis Dota; wnukowie John Probst IV, Jess Probst (narzeczony Matt Dillon), Meckenzie DePasquale (narzeczony Makayla Dohar), Ashley DePasquale, Alaia Boston, Christopher DePasquale, Jaylen Boston i John DePasquale IV, Maddy i Lilly Dota; prawnuki Tre Gallagher i Tanner Shovlin; siostrzeńcy, Joe (Lori) Genova i Scott Genova; i wielu innych przyjaciół i rodziny, zwłaszcza jego nadmorskiej rodziny.

Rodzina szczerze dziękuje MaryLou Griffith i Tedowi Kralka za ich trwającą całe życie przyjaźń i wsparcie, zwłaszcza podczas jego pobytu na Florydzie.

Jego rodzice poprzedzili go w śmierci; jego teściowie Albert i Florence Pezzenti oraz jego szwagier James Tablack.

Odbędzie się uroczystość życia na cześć jego pamięci, która zostanie ogłoszona później.

Przygotowanie zostało powierzone profesjonalnej opiece Braci Rossi i Domu Pogrzebowego Lellio, 4442 South Ave., Boardman.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół do oferowania rodzinnych modlitw i wsparcia za pośrednictwem telefonu, wiadomości tekstowej, e-maila lub odwiedzenia Księgi Wspomnień na stronie www.rossifunerals.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *