Connect with us

Zabawa

Joasia opuści M jak miłość. Pójdzie na dobre i nawet nie wróci po Wojtka w odcinku 1527 roku

Published

onAutor: VOD.TVP.PL
Joasia opuści M jak miłość. Pójdzie na dobre i nawet nie wróci po Wojtka w odcinku 1527 roku


„M jak miłość” bez Joasii, to Barbara Kurdej-Szatan! Odejście Asi staje się faktem w odcinku „M jak miłość” z 1527 roku, kiedy po odkryciu kłamstw Michała (Paweł Deląg) o Leszku (Sławek Uniatowski) zostaje z ojcem we Francji. Będzie podwójnie zdenerwowana, bo myśli, że jest w ciąży z Michałem. W odcinku „M jak miłość” z 1527 roku zgłosi się do francuskich lekarzy, którzy zaskoczą ją wiadomością o chorobie. Przed wyjazdem Chodakowska pozostawiła Wojtuś (Feliks Matecki) pod opieką Kingi (Katarzyna Cichopek). Powiedziała koleżance, że pojedzie tylko na chwilę, ale w odcinku „M jak miłość” z 1527 roku okazało się, że skłamała. Czy Wojtek już nigdy nie zobaczy matki, a Joanna odejdzie na zawsze?

Odcinek „M jak miłość” 1527 – poniedziałek, 22 września 2020 o 20:55 w TVP2

W odcinku „M jak miłość” z 1527 roku Joasia pojedzie do Francji. Kobieta nie mogła zdecydować inaczej po odkryciu kłamstw Michaela i ukrywaniu przed nią wypadku Leszka w Himalajach. Sytuację komplikowało również wyznanie miłości z ust Leszka. Joasia poczuła się tak zagubiona, że ​​postanowiła zdystansować się od problemów. Doradziła jej Kinga. To pod jej opieką Wojtek pozostaje w 1527 odcinku „M jak miłość”. Chłopiec powie Zduńskiej, jak bardzo tęskni za matką. Ona nie zauważa, że ​​może jej już więcej nie widzieć.

Przeczytaj: M jak miłość. Cichopek, Mucha i Roznerski ogłosili sukces nowego sezonu! Liczebność publiczności jest szokująca

Dla Joanny z „M jak miłość” to nie koniec problemu. W odcinku „M jak miłość” z 1527 roku dowie się, że nie jest w ciąży. Francuscy lekarze odkryją w niej chorobę, której nie mogą od razu zidentyfikować. Kobieta zaufa Kingi, że nie zostanie matką. W odcinku „M jak miłość” z 1527 roku Michał, który nic nie wie, próbuje dowiedzieć się czegoś o Joasii ze Zduńskiej. W międzyczasie Wojtek zawsze będzie wierzył, że mama po niego wróci.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowiedział się o tajemniczej chorobie od lekarzy we Francji

W odcinku „M jak miłość” z 1527 roku Joasia poczuje się zagubiona. Zapewni jednak Kingę, że jej ojciec pojedzie po Wojtka do Polski. Chłopiec doświadczy kolejnych zmian w życiu swoim i Joanny. Wyjazd Małgosi był wystarczająco traumatyczny i okazuje się, że to nie koniec mocnych przeżyć dla niego. W odcinku „M jak miłość” z 1527 roku Joasia nie planuje powrotu do Warszawy, wręcz przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że pobyt we Francji będzie trwały.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.