Connect with us

Zabawa

Joanna Przetakiewicz może pochwalić się świetnymi relacjami z Kayah: „Powiedziała, że ​​nie mogłaby marzyć o LEPSZEJ żonie dla swojego byłego męża”.

Published

on

Pod koniec września w mediach pojawiły się informacje o niespodziewanym ślubie Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Para powiedziała sobie „tak” podczas ceremonii na prywatnej posiadłości w obecności bliskich.

Znana z zamiłowania do wystawnych przyjęć Joanna nie chciała rezygnować z wystawnego wesela, które miało być „wydarzeniem jej życia”. Postanowiła zorganizować je w Grecji i Zaproszeni goście sfinansowali lot i przeprowadzili testy na koronawirusa.

Celebrytka trwała do ostatniej chwili Informacje o ślubie w tajemnicyaby następnie skrupulatnie udostępniać szczegóły w mediach społecznościowych. Chwaliła się zdjęciami w trzech różnych zestawach i filmy z imprezy.

Joanna Przetakiewicz: „Era nowych kobiet jest jak kampania #MeToo”

Wygląda na to, że Joanna Po ślubie nadal nie może się uspokoić, bo ciągle o tym mówi. W sobotę ona i jej mąż byli praktycznie gośćmi Dzień dobry TVNgdzie wyznała że „po raz pierwszy czuję się naprawdę szczęśliwy”. Milioner i producent telewizyjny zdradzili, dlaczego postanowili się pobrać.

bDejrICB

Jak powiedział Rinke trzy miesiące po naszym spotkaniu, zalegalizujmy to, powiedziałem: „Dlaczego? Tak, jest w porządku”. Poza tym niewiele o sobie wiedzieliśmy. Ale Są chwile w życiu, kiedy zdajesz sobie sprawę, co jest w życiu ważne. Doszliśmy do wniosku, że mamy teraz bardzo piękną rodzinę, że nie ma potrzeby czekać, nie ma potrzeby zwlekania. Musimy świętować szczęście! – – wyjaśnił projektant.

Rinke to dodał „Decyzja o ślubie nie miała nic wspólnego z pandemią”.

Joanna pochwaliła się tym, że tak świetny związek z byłą żoną swojego obecnego męża. Wierzy, że jej mieszana rodzina może być wzorem dla innych.

Mam szczerą nadzieję, że dzięki temu stanie się jasne również dla innych, że nie warto mieć zerwanych uczuć między wami. Po pierwsze, nie mamy jednak powodu, aby je mieć Czasami bardzo schematycznie i jak zawsze nie podoba ci się przyszłość ani obecna żona swojego byłego męża i wzajemnie (…). Znamy Kayah od trzydziestu pięciu lat (…) z tego, co powiedziała na weselu Nie mogła marzyć o lepszym partnerze, żonie dla byłego męża i ojcu syna, to był dla mnie najlepszy komplement – – wyznała.

READ  Kiedy The Woman King pojawi się na Netflixie?
bDejrICC

Przetakiewicz przekonuje, że ciągle mówi o swoim szczęściu, „dawać nadzieję innym”.

Dzisiaj tej nadziei nie ma. Zwłaszcza, gdy słyszymy takie bzdury że kobieta po czterdziestce jest bardziej narażona na porwanie przez terrorystę niż zamężna. Wyjaśniam to każdemu – to nonsens ze starej epoki, a nowa era była dawno temu Zapowiedziana Joanna.

Twoje szczęście „daje nadzieję”?

bDejrICD
bDejrICE
bDejrICW

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.