Connect with us

Zabawa

Joanna Opozda zamieściła intymne zdjęcia z Antkiem Królikowskim

Published

on

Joanna Opozda ja Antek Królikowski Oficjalnie spotykają się od lipca, chociaż plotki, które spotkali, pojawiły się wcześniej. Doniesienia o tym, że byli parą, potwierdził aktor, opowiadając o głośnej sprawie w jednej z restauracji. Podobno Opozda usłyszał kilka nieprzyjemnych słów od kelnerów po tym, jak jeden z pracowników wylał na nich drinki i próbował zwrócić na nią jego uwagę. Od tego momentu ich związek wzbudził zainteresowanie i przestali się ukrywać z uczuciem.

Joanna Opozda odniosła się do skandalu w restauracji

Joanna Opozda i Antek Królikowski na zmysłowych zdjęciach

W salonach świecili kochankowie, którzy chętnie stali razem na ścianach. Często dodają również udostępnione zdjęcia w mediach społecznościowych i Pokaż fanom, jak spędzają czas. Ich związek wzrósł na wyższy poziom i już poznali swoje rodziny. Aktorka kilka tygodni temu przywiozła kochanka do rodzinnego Buska-Zdroju, gdzie pokazała mu jego ulubione miejsca. Opozda przywiozła stamtąd prezent dla mamy Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Podała swoje śliwki, które zerwała z ogrodu.

Obejrzyj wideo
Opozda ma dobry kontakt z matką Antka

Teraz na ich profilu pojawiło się więcej zdjęć z partnerem. Jesteś bardzo zmysłowy. Aktorka, najbardziej znana z serialu „Pierwsza miłość”, pozuje w ramionach swojego kochanka. Ma na sobie tylko stanik i sweter, który zsunął się jej z ramienia. Tak intymnymi nagraniami ogłosiła konkurs na komplety bielizny.

Joanna OpozdaOpozda w bardzo skąpym stroju. Sądząc po reakcji Antka, uwielbia tę wersję

Wśród zgłoszeń osób ubiegających się o główną nagrodę jest kilka komplementów dla zakochanych:

Piękne zdjęcia, piękna para z Was. Możesz zobaczyć szczęście.

Po prostu wow.

Jest pełen miłości – piszą.

Niektórzy uważają też, że Joanna jest najpiękniejszą kobietą, jaką Antek kiedykolwiek spotkał. Kibicują im i mają nadzieję, że aktorom uda się zbudować trwały związek.

READ  Lisa Wilkinson napada na premier NSW Gladys Berejiklian w The Project
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.