Connect with us

Zabawa

JioFiber wygrał w marcu konkurs na najlepszego dostawcę usług internetowych w indeksie Netflix przez AirtelXStream, ACT i Tata Sky Broadband.

Published

on

Konkurencja JioFiber pod względem szybkości łączy szerokopasmowych Chociaż JioFiber nadal jest liderem w indeksie dostawców usług internetowych Netflix od marca 2021 r., Łączy się również z dostawcami usług internetowych (ISP), takimi jak AirtelXStream, ACT i Tata Sky, którzy mają średnią prędkość 3,6 Mb / s. dostępny. JioFIber jest na szczycie listy dostawców usług internetowych Netflix w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, oferując nową ofertę, która daje swoim dwuletnim i rocznym planom szerokopasmowym dodatkowe 15 dni i 30 dni ważności.

Według giganta strumieniowego, indeks prędkości dostawców usług internetowych Netflix jest miarą wydajności Netflix w prime time dla niektórych dostawców usług internetowych (ISP) na całym świecie. Netflix zauważa również, że indeks szybkości dostawcy usług internetowych nie jest miarą ogólnej wydajności żadnej usługi ani innych danych, które można wysłać do określonych sieci ISP.

W zeszłym roku Jio wprowadził światłowodowe plany szerokopasmowe już od 399 rupii po tym, jak stały się one kulturą pracy domowej dla ludzi w całym kraju. Inni dostawcy usług internetowych poszli w jego ślady. AirtelXStream oferuje teraz nieograniczony dostęp do Internetu, a także subskrypcje szerokopasmowe od Rs 399. Exitel oferuje teraz subskrypcje za 399 Rs z roczną subskrypcją.

Wracając do indeksu Netflix ISP, JioFiber, Airtel, ACT, Tata Sky 7 Star Digital, Alliance Broadband, Excitel Broadband, GTPL, Hathway, SPECTRA, Syscon Infoway i You Broadband zajęły drugie miejsce z prędkością 3,2 Mbit / s.

NXTDIGITAL miał usługę szerokopasmową o przepustowości 3 Mbit / s, a za nim uplasowała się państwowa firma telekomunikacyjna Bharat Sanchar Nigam Limited (BSNL), D-Vois i Tikona z szybkością 2,8 Mbit / si zajęła trzecie miejsce w indeksie ISP Netflix. ISP MTNL było poniżej 2,4 Mb / s.

Osiągając indeks, Indie zajęły drugie miejsce z Argentyną, Austrią, Boliwią, Brazylią, Chile, Francją, Grecją, Włochami, Paragwajem, Polską, Tajwanem, Trynidadem i Tobago oraz Urugwajem z prędkością 3,2 Mbit / s.

READ  Najpopularniejsze polskie postacie z kreskówek, Kajko i Kokosz, są wymienione w serwisie Netflix

Zajęło pierwsze miejsce w następujących krajach ze średnią prędkością 3,4 Mb / s: Australia, Belgia, Kanada, Dania, Finlandia, Niemcy, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Luksemburg, Malezja, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Portugalia, Rumunia, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Korea Południowa.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *