Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jesse Eisenberg reżyseruje A Real Pain w Polsce

Published

on

Jesse Eisenberg reżyseruje A Real Pain w Polsce

Jesse Eisenberg zatrudnił do napisania i wyreżyserowania swojego kolejnego filmu fabularnego: Prawdziwy ból i planuje kręcić w marcu 2023 w Warszawie, Polska.

Eisenberg poprowadzi obsadę następca Gwiazda Kieran Culkin. Historia opowiada o dwójce kuzynów w separacji, którzy po śmierci swojej babci wyjeżdżają do Polski, aby zobaczyć, skąd pochodzi, i ostatecznie biorą udział w trasie Holokaustu.

Amerykańska firma producencka Fruit Tree Dave’a McCary’ego, Emmy Stone i Ali Herting ponownie spotka się z Eisenbergiem po produkcji jego debiutu fabularnego Kiedy skończysz ratować światktóry miał swoją premierę online na Sundance na początku tego roku i trafił do Cannes.

Przemawiając do siostrzanej strony KFTV, Ekran Mówiąc o głównych bohaterach, Eisenberg powiedział: „Mają zabawny, napięty związek; To słodko-gorzka historia, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że może nie do końca należymy do siebie, ale na tle tej niesamowicie dramatycznej historii.

„Próbuję zakwestionować, czy współczesny ból jest słuszny w kontekście prawdziwej historycznej traumy. Myślę, że mówię o doświadczeniu ludzi [in their 30s] którzy wracają i to jest im obce – a teraz nagle prawdziwe.”

Eisenberg dodał, że ma nadzieję, że ze swojego pierwszego filmu wykorzysta „tyle z ekipy, ile mogę” ze swojego pierwszego filmu obok polskiej ekipy. „Mam szczęście, że kręcę zdjęcia w kraju, który ma niesamowitą tradycję filmową”.

Aktor i filmowiec wywodzi się ze świeckiego pochodzenia żydowskiego, a jego przodkowie wywodzą się z Polski. Jego role aktorskie obejmują dramat biograficzny 2020 Opóro roli francuskiego mima Marcela Marceau we francuskim ruchu oporu podczas II wojny światowej.

Eisenberg uczestniczy w tym tygodniu na Festiwalu Filmowym w Sarajewie, gdzie w poniedziałek odebrał honorową nagrodę Serca Sarajewa i od tego czasu wziął udział w Kawie z… dyskusją i sesji mistrzowskiej.

READ  Rachunek podatników na milion funtów za sprowadzenie naszych śmieci z Polski

Status społeczny

Po otrzymaniu międzynarodowego uznania i nominacji do Oscara dla najlepszego aktora w 2010 roku za rolę założyciela Facebooka Marka Zuckerberga Sieć społecznaW pierwszym filmie Eisenberga jako reżysera główny bohater ma obsesję na punkcie swoich obserwacji w mediach społecznościowych.

Jednak osobiście unika tego obszaru. „Mam prawdopodobnie najbardziej cyniczną postawę, jaką człowiek może mieć – zwłaszcza osoba w mediach” – powiedział. „Moja postawa wynika z tego, że jestem osobą bardzo publiczną, więc naprawdę staram się zachować prywatność w życiu osobistym. Więc kiedy widzę kogoś, kto pisze o prywatności w Internecie, jestem całkowicie zdezorientowany, ponieważ wydaje mi się, że masz największy luksus na świecie, prywatność.

„Dlaczego do diabła zakładasz sobie bikini i jesz spaghetti w internecie?”

Odnosząc się do Zuckerberga i tego, jak media społecznościowe zmieniły świat w ciągu 12 lat od filmu, Eisenberg powiedział: „Nie wydaje mi się, żeby myślał o zmianie świata na lepsze. Nie jest postrzegany jako ta życzliwa siła dla zmian społecznych. Martwi mnie to, że coś o tak wielkiej sile i wpływie nie zaczęło się z intencją jakiejś społecznej dobroczynności. Więc to mnie martwi.

Odniósł się również do ingerencji mediów społecznościowych w zawód aktorski – w szczególności do kwestii aktorów i aktorek proszonych o pokazywanie obserwatorów w mediach społecznościowych podczas przesłuchań do ról. „Jestem tak szczęśliwy, że zacząłem grać, zanim stało się to rzeczą, ponieważ mogłem być w niekorzystnej sytuacji” – powiedział. „Myślę, że teraz to tylko część – nie wiem, to smutne”.

O obsadzie sztuk, które napisał i Jeśli uratowałeś świat Eisenberg powiedział: „Szukałem aktora i czasami pisali coś w Internecie, co było tak dziwne. To prawie tak: „Żałuję, że nie wiedziałem tego o tej osobie. Są niesamowici, szkoda, że ​​nie wiedziałem, że mają opinię na temat tego przypadkowego polityka.

READ  Nowa usługa OTT dla Polski

„To po prostu wydaje się dziwne i rozpraszające i odbiera tę cudowną rzecz, którą mają aktorzy, czyli [that] Możesz być tajemniczy w swoim życiu osobistym, więc kiedy publiczność zobaczy cię w roli, może zagłębić się w to jako coś nowego. To całkowicie zniknęło”.

A24 posiada prawa w USA Kiedy skończysz ratować świat i nie ustalił jeszcze daty premiery. Eisenberg powiedział, że stara się „pozostać niezaangażowany” w jakiekolwiek dyskusje dotyczące dystrybucji — „nie ma to nic wspólnego z niczym, w czym jestem dobry” — i nie widzieć siebie na ekranie. Dodał, że czasami nawet nie wie, kiedy wyjdą jego filmy.

Festiwal Filmowy w Sarajewie potrwa do piątku (19 sierpnia).

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na siostrzanej stronie KFTV, ScreenDaily.

Prawa autorskie: Jesse Eisenberg, Kieran Culkin. Źródło: Gage Skidmore (Lic Under Cc By 2.0) /Imago/landmark Media

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *