Japonia przegrała z gospodarzami Polską w półfinale Siatkarskiej Ligi Narodów

Japonia przegrała z gospodarzami Polską 19:25, 28:26, 25:17, 25:21 w sobotnim półfinale Ligi Narodów w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Japonia, która po raz pierwszy dotarła do półfinału obecnego turnieju lub poprzedniej Ligi Światowej, która rozpoczęła się w 1990 roku, zmierzy się w niedzielę w brązowym finale z Włochami po tym, jak Europejczycy przegrali w dwóch setach z USA w drugim półfinale.

Kapitan Yuki Ishikawa zdobył sześć punktów, gdy Japonia wygrała pierwszego seta, ale bliski drugi punkt przypadł Polsce po zablokowaniu uderzenia Kento Miyaury, co dało Polsce przewagę, gdy set był bliski. Decydującego seta zdobył Łukasz Kaczmarek.

W czasach zarówno dezinformacji, jak i nadmiaru informacji, Jakość dziennikarstwa jest ważniejsza niż kiedykolwiek.
Subskrybując, możesz pomóc nam w prawidłowym opracowaniu historii.