Connect with us

Sport

James J. Mash Jr. 1950-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NOWE MIDDLEtown – James Joseph Mash Jr., 71 lat, pojechał do domu, aby być z Jezusem w szpitalu St. Elizabeth Boardman we wtorek, 13 lipca 2021 r.

Jim urodził się w New Castle w Pensylwanii 22 czerwca 1950 roku jako syn Jamesa Josepha Mash seniora i Rose Russo, pozostawiając swoją 52-letnią ukochaną żonę Glorię, którą poślubił 14 czerwca 1969 roku; jego pięcioro ukochanych dzieci: Michelle (Steve) Minnich z Winston-Salem w Karolinie Północnej, Danielle (Greg) Schafer z Polski, Jamie (Keith) Ervin z Salem, Kristen (Christopher) Delvaux z Columbiana i Jim (Brooke) Mash z Uniontown; Siostry Phyllis Runyon, Madeline Rossi i Christine Mash, wszystkie z New Castle w Pensylwanii; 14 drogocennych wnuków; i wielu ukochanych siostrzenic, siostrzeńców i kuzynów.

Śmierć poprzedzili jego rodzice i siostra Anita Ponziani.

Miłość Jima do Jezusa, jego rodziny, przyjaciół, a nawet obcych była oczywista dla wszystkich. Jego wiara była fundamentem jego życia i przekazał tę spuściznę swoim dzieciom, wnukom i wielu innym. Jim pracował jako analityk systemowy w DeBartolo Corporation przez 30 lat i kontynuował tę karierę w Tenaris przez 20 lat, aż do przejścia na emeryturę w 2020 roku. Jim był członkiem Victory Christian Center przez 30 lat, gdzie przez wiele lat służył jako woźny, Royal Rangers, komendant, diakon, zespół modlitewny i wolontariusz w ich programie gastronomicznym. Uwielbiał śmiać się i spędzać czas z całą rodziną, a zwłaszcza z wnukami, jedząc pyszne jedzenie żony i obserwowanie ptaków, polować z nią, łowić ryby i zawsze szybko opowiadał innym swoimi tandetnymi dowcipami, aby cię rozśmieszyć, co również nalegał na swoje dzieci.

Wizyta odbędzie się w sobotę 17 lipca 2021 r. w godzinach 11:00-13:00 w Victory Christian Center, 3899 McCartney Road, Lowellville, OH 44436. Pogrzeb odbędzie się o godzinie 13:00 w kościele. Wielebny Louis LaGatta będzie przewodniczyć. Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Zion w New Middletown.

READ  Wielkie emocje w meczu Realu Madryt! 5 goli, czerwona kartka i ważna interwencja VAR Football

Organizacja pogrzebu została przygotowana przez Dom Pogrzebowy Williama F. i Rogera M. DeCarbo w New Castle w Pensylwanii. Kondolencje online można przesyłać na stronę www.williamrogerdecarbo.com.

Zamiast kwiatów można składać darowizny ku pamięci Jima do spiżarni w Victory Christian Center lub do Caleb International Ministries pod adresem PO Box 5311, New Castle, Pensylwania, 16105.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *