Connect with us

Zabawa

James Hewitt: Kochanek Diany jest prawdziwym ojcem Harry’ego? Meghan żąda testów DNA

Published

on

Księżna Diana i książę Karol pobrali się 39 lat temu w londyńskiej kaplicy Westminster Abby. Brytyjki westchnęły po synu królowej Elżbiety II, a panna Spencer wydawała się idealnym kandydatem na przyszłą królową. Wszyscy wtedy myśleli, że ta dwójka będzie idealną parąa ich życie będzie jak w bajce. Niestety, teraz to wiemy Związek zakończył się tragedią. Upokorzony zdradą zakochany w Camilli Parker-Bowles Charlesa i braku akceptacji ze strony rodziny królewskiej Diana Szukała zrozumienia i prawdziwego uczucia dla wielu mężczyznZ kim próbowała zarobić na życie. Wśród partnerów Lady Di wymieniany był m.in. kardiolog Hasnat Khan, egipski milioner Dodiego Al-Fayeda i Brytyjski oficer James Hewitt.

Chociaż każdy z partnerów Diany wywołał poruszenie w światowych mediach, Ta ostatnia od dziesięcioleci była „oskarżana” o biologiczne ojcostwo jednego ze swoich synów. Mowa o księciu Harrym, który podobnie jak Hewitt charakteryzuje się rudymi włosami i według Brytyjczyków zdezorientowany, myląc poprzedniego wybranego „Królowa ludzkich serc”.

Plotki, że Książę Sussex nie jest urodzonym synem następcy brytyjskiego tronuWrócił jak bumerang, karmiąc brytyjskie media, które od kilku lat piętnują księcia Harry’ego i jego żonę Meghan Markle. Okazało się, że ma dość powtarzających się objawień, co rujnuje spokój jej małżonka.

James Hewitt, biologiczny ojciec Harry’ego? Meghan namawia męża na badanie DNA

Według doniesień w prasie zagranicznej Księżna Sussex poprosiła … o poddanie się testowi DNA. To zakończyłoby teorie spiskowe, które pojawiały się od dziesięcioleci. Widocznie Zaczęła nalegać, kiedy zobaczyła w telewizji wywiad archiwalny z księżną Dianągdzie Spencer opowiadał o romansie z Jamesem Hewittem. Meghan Markle, która sama ma złe kontakty z rodziną, chce, żeby Harry zmierzył się z przeszłościąa jeśli raporty były prawdziwe, dał szansę prawdziwemu ojcu.

READ  Wydatki konsumentów na gry wideo w USA spadły o 8% do 13,9 mld USD w I kwartale 2022 r

Była aktorka wciąż ma jeden cel: przekonać męża do badań DNA. Gdyby Charles nie był ojcem Harry’ego, rozwiązałoby to wszystkie problemy Sussex. Okazałby się wtedy całkowicie niezależny i niepodlegający brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Zdjęcie: Pool / Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Książę Harry, Meghan Markle

Musimy cofnąć się w czasie, aby potwierdzić lub obalić tę wątpliwość. Przejdźmy więc do 1986 roku Kiedy Diana Spencer, odrzucona przez księcia Karola, zaczęła spotykać się z Jamesem Hewittem, o trzy lata starszym od niej, przystojnym brytyjskim oficerem. Romans między nimi trwał 1986-1991, do czego przyznała się księżna Walii w 1995 roku podczas wspomnianej rozmowy z dziennikarzem BBC.

Książę Harry Urodził się w 1984 roku, dwa lata przed tym, jak jego matka i Hewitt zaczęli się spotykać. Nie przeszkodziło to jednak brytyjskiej prasie od lat rozwijać teorii genealogicznych, zwłaszcza że podobieństwo między księciem Sussex a byłym partnerem Diany jest uderzające.

Zdjęcie: Fiona Hanson – PA Pictures / Contributor / Getty Images

James Hewitt

Zdjęcie: Pool / Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Książę Harry

Hewitt nigdy nie odrzucał wywiadów z prasą. Lubił zainteresowanie mediów sobąZ radością mówił publicznie o swoim związku z Lady Di.. W wywiadzie z 2012 roku opublikowanym przez The Daily Telegraph, wojsko wspomniało o jego rozstaniu z kochanką. Okazało się wtedy, że … chciał popełnić samobójstwo.

W zemście na Księżnej, wkrótce po rozłamie, ujawnił szczegóły ich relacji z autorem książki „Zakochana księżniczka”, opartej na historii Hewitta. Dodatkowo w 2003r próbował skorzystać na romansie z byłą żoną następcy tronu. W tym czasie planował sprzedać 64 listy miłosneco Diana napisała dla niego odręcznie. Na romantyczną korespondencję miał do 50 mln zł.

READ  Premiera filmu indyjsko-polskiego „No Means, No Moving”, w kinach już w 2022 roku

Zdjęcie: Fiona Hanson – PA Pictures / Contributor / Getty Images

James Hewitt

Oprócz próby wzbogacenia się w Windsor, Jednak przez lata powtarzał, że nie był urodzonym ojcem żadnego potomka księżnej Diany. Po raz pierwszy zaprzeczył wszystkiemu w 2002 roku, kiedy złożył specjalne oświadczenie w tej sprawie, ale ani prasa, ani Brytyjczycy mu nie uwierzą. W 2017 roku media nadal go prześladowały, a on nadal deklarował swoje rzekome ojcostwo. Kiedy dziennikarz australijskiego Channel 7 zapytał bezpośrednio, czy Harry jest jego potomkiem, odpowiedział:

Zdjęcie: Fiona Hanson – PA Pictures / Contributor / Getty Images

James Hewitt

Teoria Hewitta Potwierdza to również kamerdyner księżnej DianyPaul Burrel. W wywiadzie dla „The Mirror” powiedział:

Czy myślisz, że książę Harry jest w rzeczywistości biologicznym ojcem Jamesa Hewitta?

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.