Connect with us

Sport

Jamajka będzie rywalizować w World Relays w Polsce

Published

on

plany niedługo wyślą jamajską drużynę na piątą edycję Światowych Sztafet Lekkoatletycznych w Polsce w przyszłym miesiącu, kierując się sprawdzonymi i formalnymi sportowcami jako kryterium selekcji.

Powiedział to Maurice Wilson, dyrektor techniczny Jamajki Jamaica Observer że wyspa wejdzie we wszystkie sztafety sprinterskie od 4x100m do 4x400m.

„Wykorzystujemy ludzi z udokumentowanymi osiągnięciami, na przykład ci, którzy byliby w pierwszej dwudziestce na świecie i biegali w ostatnim zespole World Relays” – powiedział Wilson.

Kontynuował: „Ci, którzy pokazali obecny kształt między zeszłym rokiem a tym rokiem. To jest kryterium. „

Popularny dwudniowy festiwal sztafet trwa 1-2 maja, a Jamajka ma być jednym ze 150 uczestniczących krajów.

Pierwsze trzy edycje gościły na Bahamach w 2014, 2015 i 2017 roku, a Japonia – w 2019.

Podczas ostatniej edycji w Japonii Jamajka nie mogła wygrać wydarzenia, ale zajęła drugie miejsce w tabeli punktowej z 27 punktami, podobnie jak trzecia Japonia. Dominowały Stany Zjednoczone z 54 punktami.

Jamajka zajęła drugie miejsce w Stanach Zjednoczonych w każdej z czterech edycji i oczekuje się, że wyśle ​​kolejny silny zespół.

Jamajka była kolejnym najlepszym wyborem na gospodarza imprezy w 2019 roku, ale wyspa nie zapewniła również rządzącej Międzynarodowej Federacji Lekkoatletycznej (IAAF) budżetu w wysokości 7 milionów dolarów na gwarancje finansowe.

Teraz możesz przeczytać ePaper Jamaica Observer w dowolnym miejscu i czasie. E-broszura Jamaica Observer jest dostępna w domu lub w pracy i jest taka sama, jak wersja drukowana https://bit.ly/epaper-login

READ  Michael Simington 1947-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.