Connect with us

Zabawa

Jake Paul: Floyd Mayweather ryzykuje niedocenienie mocy Logana Paula

Published

on

Gwiazdy YouTube są zdeterminowane, aby porozmawiać o nadchodzącym wydarzeniu.

Jake Paul ostrzegł Floyda Mayweathera, że ​​może nie doceniać mocy swojego brata Logana.

YouTuber Logan (26 lat) zmierzy się z Mayweatherem w meczu pokazowym 6 czerwca, a Jake już wkurzył 44-letniego wojownika, kradnąc jego kapelusz w zaskakująco podnoszącym na duchu spotkaniu, aby wzbudzić zainteresowanie spektaklem.

Jake obronił proponowaną walkę pomimo braku oczekiwanej jakości od co najmniej jednego z zawodników Słońce że wzbudzi zainteresowanie sportem i zapewni rozrywkę publiczności.

Jake powiedział: „Myślę, że to jest świetne, myślę, że to przyciąga więcej oczu do boksu. Ludzie zapominają, że boks to rozrywka.

„Wszystkie sporty są przeznaczone dla rozrywki, w tym te z Cesarstwa Rzymskiego. Oni mieli sporty olimpijskie dla rozrywki”.

„To jest zabawne i myślę, że Floyd znowu znacznie nie doceni mojego brata i ma przewagę skali, mój brat jest szybki i ma moc nokautu.

– Nie mówię, że pokona Floyda, nie mówię, że przegra z Floydem, ale myślę, że zobaczymy dobrą walkę.

Mayweather ma na koncie 50 profesjonalnych zwycięstw w nieskazitelnym profesjonalnym dorobku, podczas gdy Logan narysował wystawę i przegrał profesjonalną bitwę z inną obecnością w YouTube, KSI.

Jake wcześniej powiedział, że byłby zainteresowany Mayweatherem tylko wtedy, gdyby mógł to zrobić w środowisku zawodowym.

READ  Polscy archeolodzy odkrywają grę planszową sprzed 4000 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *