Connect with us

Nauka

Jak wypada Covid w porównaniu z grypą?

Published

on

Um… Wróciłem do odpowiedzi na poprzedni artykuł, który zamieściłem z linkiem do poglądu dr Rogera Hodkinsona i zobaczyłem, że było 14 odpowiedzi. Jeszcze ich nie przeczytałem, bo jest późno i pewnie jakaś kłótnia itp .: – |

Dokonuje wyraźnego rozróżnienia między tymi, którzy są wrażliwi, a tymi, którzy nie są. Myślę, że przynajmniej co do tego wszyscy możemy się zgodzić. Potem pojawia się wiele pytań, dużo niepewności, co dotyczy reszty populacji, jeśli chodzi o testowanie skuteczności i statystyki, w odniesieniu do następstw i obciążeń. Nie obejmuje to nawet sporów o to, jak skuteczne są lub mogłyby być różne środki.

Trzeba się kłócić, zasługujemy na jaśniejsze odpowiedzi i jasną odpowiedzialność i wyjaśnienie metod i polityk, które są uchwalane przez różne rządy.

Powtarzam tylko, że tak czy inaczej nie mam ustawionej odpowiedzi. Nie będzie też jednej odpowiedzi, ale myślę, że powinniśmy spodziewać się, że jakakolwiek dana pozostanie na szerszym poziomie rozumowania, i niestety nie znajduję tego w mainstreamowych prezentacjach, które wydają się być skrajne, spotykane równie stanowcza reakcja przeciwna. To, że kwestia pośrednia nie jest omawiana, wydaje mi się niepokojące i podejrzane – „obowiązkiem” mediów i rządu jest potwierdzenie ich względnego podejścia.

Dramat, dramat w świecie rzeczywistym, nie jest automatycznym potwierdzeniem sposobu, w jaki jest przedstawiany, ani jakichkolwiek środków, które zostały wybrane jako odpowiedź.

READ  Jowisz i Saturn mają zamiar zrobić coś, czego nie widziano od prawie 800 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *