Connect with us

technologia

Jak pobrać grę Black Ops Cold War na PS4, Xbox i PC

Published

on

Jak pobrać grę Black Ops Cold War na PS4, Xbox i PC

Call of Duty: Black Ops Cold War jest już prawie dostępne, a fani mogą się przygotować, wstępnie ładując grę na każdą platformę wkrótce.

Mamy kilka szczegółów na temat tego, kiedy i jak gracze na wszystkich platformach mogą wstępnie załadować Call of Duty: Black Ops Cold War, na podstawie oferty sklepu na PlayStation.

Będziemy aktualizować ten wpis, ponieważ Activision dostarczy więcej informacji na temat wstępnego ładowania przed premierą gry.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o każdej platformie.

Playstation

Preinstalacja Call of Duty: Black Ops Cold War na PlayStation 4 rozpocznie się w czwartek 5 listopada lub piątek 6 listopada, w zależności od regionu.

Wszyscy gracze PS4, którzy zamówili w przedsprzedaży cyfrową wersję Black Ops Cold War, mogą rozpocząć wstępne ładowanie gry w te dni. Dokładna godzina zostanie wkrótce ogłoszona, ale według PlayStation Store rozpocznie się ona 6 listopada o godzinie 12 w południe CET w Ameryce Północnej.

Na PS4, podobnie jak w Modern Warfare, dostępne są pakiety zawartości do pobrania dla każdego z trzech trybów gry. Obecnie PlayStation Store w Europie zawiera następujące pakiety w następujących rozmiarach (dzięki @MadmanoStrikes):

  • Salon gier Dead Ops: 4,8 GB
  • Pakiet kampanii 1: 13,5 GB
  • Pakiet kampanii 2: 17,9 GB
  • Pakiet kampanii 3: 11,5 GB
  • Instalacja podstawowa Zombies: 3,8 GB
  • Podstawowa instalacja dla wielu graczy: 10,6 GB

Obecna łączna liczba to 62 GB do pobrania, ale spodziewamy się, że przed premierą gry pojawi się więcej pakietów zawartości, ponieważ do sklepów trafia więcej gier.

Zaktualizujemy ten post, gdy tylko wstępne ładowanie oficjalnie rozpocznie się na PS4.

Klienci, którzy otrzymają PlayStation 5 w dniu premiery, mogą wstępnie załadować Call of Duty: Black Ops Cold War natychmiast po otrzymaniu konsoli. Pobierz PlayStation Store, aby rozpocząć pobieranie tuż przed jego premierą 13 listopada.

W regionach, które otrzymają PS5 19 listopada, Black Ops Cold War będzie dostępne do pobrania i grania po otrzymaniu konsoli.

Xbox

W przypadku graczy otrzymujących Black Ops Cold War na Xbox, Activision nie potwierdziło jeszcze czasu wstępnego pobrania. Jeśli jednak jest podobny do harmonogramu Modern Warfare, możemy założyć, że wezwanie do sądu w Black Ops Cold War na Xbox rozpocznie się 4 lub 5 listopada.

Obecnie w sklepie Microsoft Store Black Ops Cold Was jest grą o pojemności 100 GB. Może się to jednak zmienić, jeśli informacje zbliżą się przed załadowaniem.

Dla posiadaczy Xbox Series X | Możesz wstępnie załadować Black Ops Cold War, gdy konsola pojawi się we wtorek 10 listopada.

PC (Battle.net)

Call of Duty: Black Ops Cold War na PC jest dostępne wyłącznie na Blizzard Battle.net. Activision nie ogłosiło jeszcze oficjalnego czasu wstępnego ładowania na PC. Jednak na podstawie zeszłorocznego wezwania sądowego możemy spodziewać się, że wezwanie rozpocznie się około 3-4 dni przed jego rozpoczęciem 13 listopada. To będzie około 9-10 listopada. Zaktualizujemy ten post, gdy tylko otrzymamy ostateczne potwierdzenie.

Zgodnie z zapowiedzią Activision, Black Ops Cold War ma być dostępne do pobrania na PC o pojemności 175 GB dla całej gry – kampanii, trybu dla wielu graczy i zombie. Sam tryb MP to 50 GB.

Bądź na bieżąco, będziemy go aktualizować, gdy tylko otrzymamy więcej informacji o wstępnym ładowaniu.

Call of Duty: The Black Ops Cold War ukaże się w piątek 13 listopada na wszystkich platformach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *