Connect with us

technologia

Jak otrzymać zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077

Published

on

Koniec gry, stary. Koniec gry.

Gra za 60 dolarów z hollywoodzkim aktorem Keanu Reevesem, który gra postać za pomocą głosu i przechwytywania ruchu, a także kamea Tesli TSLA.
+ 2,63%
Dyrektor generalny Elon Musk była jedną z najbardziej oczekiwanych gier wideo w ciągu ostatnich kilku lat, sprzedając się w 8 milionach kopii, zanim została wydana. Pierwotnie miał spaść w kwietniu, ale trafił na półki dopiero 10 grudnia. Niestety, powtarzające się opóźnienia nie naprawiły błędów w grze science fiction z otwartym światem, która miała poważne problemy z wydajnością i usterki zarówno na PlayStation 4, jak i Xbox One, a także błędy na innych platformach.

CD Projekt Red, znany z serii gier wideo „Wiedźmin”, który został przekształcony w serial na Netflix NFLX,
-0,93%,
Wcześniej w tym tygodniu akcje spadły aż o 20% w związku ze słabymi recenzjami błędnych wyników gry.

Kontynuuj czytanie:Akcje tej firmy z branży gier wideo spadły po negatywnych recenzjach nowego tytułu z Elonem Muskiem i Keanu Reevesem

„Powinniśmy byli zwrócić większą uwagę, że działa lepiej na PlayStation 4 i Xbox One” – napisała polska firma w oświadczeniu dla Twittera TWTR.
+ 1,72%
w tym tygodniu. „Będzie nam miło, jeśli dasz nam szansę. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z gry na swojej konsoli i nie chcesz czekać na aktualizacje, możesz zwrócić pieniądze za kopię”.

Jednak gracze stwierdzili, że łatwiej jest powiedzieć niż zrobić, aby uzyskać te zwroty. Vice zgłosił w środę GameStop GME,
+ 8,50%
poinstruował sprzedawców, aby nie zwracali pieniędzy bezpośrednio za „Cyberpunk 2077” i zamiast tego korzystali z CD Projekt Red.

Niektórzy sfrustrowani klienci zgłaszali również, że PlayStation Store początkowo odmówił zwrotu pieniędzy, ale Sony Corp. SNE,
+ 1,53%
W czwartek zmienił kurs i ogłosił, że wycofa Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu PlayStation i zaoferuje graczom zwrot pieniędzy. Microsoft MSFT,
-1,13%
i Best Buy BBY,
-0,48%
śledzony.

READ  Dlaczego Jennifer Aniston i inni aktorzy podobno byli „zdenerwowani” przesłuchaniami Courteney Cox i Matta Leblanc

Kontynuuj czytanie:Sony kupuje wadliwą grę „Cyberpunk 2077” z PlayStation Store

Na przykład możesz poprosić dewelopera i kilku głównych sprzedawców o zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077. Ani twórca gry, ani wymienione poniżej firmy nie były od razu dostępne do komentowania. W związku z tym ta historia będzie nadal aktualizowana, gdy będzie dostępnych więcej informacji.

DO.Projekt D czerwony: Twórca gry wezwał klientów do czekania na aktualizacje w styczniu i lutym, co powinno poprawić wrażenia z gry. Jednak klienci są poinstruowani, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy bezpośrednio w miejscach, w których kupili grę. To staje się trudne, ponieważ wielu sprzedawców detalicznych nie zwraca w pełni otwartych gier, w które już grałeś. CD Projekt Red mówi, że jeśli zwrot pieniędzy od oryginalnego sprzedawcy nie zadziała, wyślij go e-mailem na adres [email protected] do 21 grudnia. „Zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc”.

Playstation: Sony oferuje teraz pełny zwrot pieniędzy tym, którzy kupili grę Cyberpunk 2077 w PlayStation Store. Zarejestruj się tutaj, aby zrealizować zwrot pieniędzy. Gra zostanie również usunięta z PlayStation Store do odwołania. Gdy witryna potwierdzi zakup gry Cyberpunk 2077 w PlayStation Store, zwrot środków zostanie przetworzony. Należy zauważyć, że czas potrzebny na odzyskanie pieniędzy może się różnić w zależności od metody płatności i instytucji finansowej.

Xbox: Firma Microsoft nie była od razu dostępna, aby skomentować, czy przyznaje zwrot pieniędzy za „Cyberpunk 2077”, ale ogłosiła na Twitterze w piątek, że rozszerza swoją politykę zwrotów, aby objąć do tego czasu każdego, kto kupił grę cyfrowo w sklepie Microsoft Store. Uwaga oferująca pełne zwroty kosztów.

Więc ci, którzy kupili i pobrali cyfrową kopię „Cyberpunk 2077” Możesz zażądać zwrotu, klikając tutaj. Zaloguj się na swoje konto i wybierz zamówienie w grze, aby rozpocząć proces zwrotu pieniędzy.

READ  Google Pixel 5 vs Google Pixel 4: który flagowy model Androida jest odpowiedni dla Ciebie?

Parowy: Steam prosi o to klientów Zarejestruj się i wypełnij formularz online, aby poprosić o zwrot pieniędzyNależy to zrobić w ciągu 14 dni od zakupu gry – i tylko wtedy, gdy grałeś w grę krócej niż dwie godziny. Biorąc jednak pod uwagę, że firma rozważa wnioski poza tymi parametrami, możliwe jest, że Cyberpunk 2077 zostanie zwrócony ze względu na wiele usterek, a Sony ustanowi precedens, zwracając klientom pieniądze. Steam nie był od razu dostępny, aby komentować zwroty „cyberpunk”. Klienci mogą wysłać e-mail do CD Projekt Red, jeśli mają problemy z uzyskaniem zwrotu pieniędzy ze Steam.

Amazonka: Okres zwrotu gry wideo w serwisie Amazon AMZN wynosi 30 dni.
-1,83%,
ale wydruki gier, które były otwierane lub grane Może obowiązywać do 100% opłaty za uzupełnienie zapasów. Zaloguj się na swoje konto Amazon i odwiedź ich Wróć tutajW tym miejscu zostaniesz poproszony o przejrzenie ostatnich zamówień, aby rozpocząć proces zwrotu.

GameStop: Drugi Możesz także zwrócić grę w ciągu 30 dni od zakupui otrzymaj pełny zwrot pieniędzy, jeśli gra jest nadal w oryginalnym pudełku. Jeśli jednak już otworzyłeś grę i grałeś w nią, masz siedem dni na powrót do gry online lub w sklepie. Dla tych, którzy kupili i otworzyli grę 10 grudnia, może być już za późno. Kliknij tutaj, aby rozpocząć proces zwrotu online;; Będziesz musiał podać numer zamówienia i adres e-mail. Skontaktuj się z CD Projekt Red, jeśli nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

W rzeczy samej, Vice poinformował, że GameStop doradził swoim pracownikom w sklepach, aby nie dokonywali bezpośrednich zwrotów pieniędzy otwartych kopii „Cyberpunk 2077” i zamiast tego powrót klientów do CD Projekt Red. GameStop nie był od razu dostępny do komentowania, ale Vice zauważył, że jest to domyślna zasada dla sprzedawców detalicznych.

READ  Deweloperzy Cyberpunk 2077 nie sądzili, że będzie gotowy do premiery w 2020 roku

Najlepsza oferta: Zwykle sklep z pudełkami Deklarowana polityka zwrotów że otwarte fizyczne kopie oprogramowania komputerowego i gier wideo można wymienić tylko na identyczny przedmiot. Best Buy nie był od razu dostępny do komentowania Specjalista firmy ds. Mediów społecznościowych opublikował w piątek na firmowym forum wsparcia dla graczy „Po przemyśleniu i ponieważ dostawca zezwala na zwroty do 21 grudnia 2020 r., Best Buy zezwoli również na zwrot wybranych otwartych SKU Cyberpunk 2077 w tym samym terminie”. Oto kody SKU wielokrotnego użytku: 255151 – Cyberpunk 2077 PS4

6255136 – Cyberpunk 2077 Xbox One

6352276 – Cyberpunk 2077 Edycja kolekcjonerska PS4

6352440 – Cyberpunk 2077 Edycja kolekcjonerska Xbox One

6414180 – Cyberpunk 2077 Xbox One Digital

Przewodnik powiedział, że możesz zabrać grę do lokalnego sklepu Best Buy lub wysłać ją z powrotem. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu etykiety zwrotnej, zadzwoń pod numer (888) 237-8289. Lub kliknij tutaj, aby rozpocząć zwrot online.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *