Connect with us

technologia

Jak będzie wyglądać generatywna sztuczna inteligencja w Gmailu na Androida

Published

on

Po ogłoszeniu z zeszłego tygodnia, oto pierwsze spojrzenie na generatywną sztuczną inteligencję w Gmailu na Androida, przy czym Google może rozpocząć testy z ograniczonym zestawem funkcji.

Informacje o statystykach APK: W tym poście APK Insight zdekompilowaliśmy najnowszą wersję aplikacji, którą Google przesłał do Sklepu Play. Jeśli zdekompilujemy te pliki (zwane plikami APK dla aplikacji na Androida), zobaczymy różne wiersze kodu w ramach tej wskazówki dotyczącej możliwych przyszłych funkcji. Pamiętaj, że Google może, ale nie musi, dostarczać tych funkcji, a nasza interpretacja tego, czym one są, może nie być idealna. Postaramy się jednak umożliwić tym, które są na ukończeniu, aby pokazać, jak będą wyglądać, jeśli zostaną wysłane. Mając to na uwadze, czytaj dalej.


W najnowszej wersji Gmaila (2023.03.05.515729449) włączyliśmy FAB „Pomóż mi pisać” na ekranie Utwórz. Na tym przycisku znajduje się błyszcząca ikona magicznej różdżki, która w rzeczywistości różni się od wersji z ołówkiem/długopisem pokazanej w zeszłym tygodniu.

Dotknięcie przycisku spowoduje otwarcie pola tekstowego, w którym możesz powiedzieć „Powiedz Gmailowi, co ma dla Ciebie napisać”. Jeśli monit jest za krótki, Gmail wyświetli monit: „Pisz dalej, aby wyświetlić podgląd tworzenia”. Gdy skończysz, stuknij w Utwórz. To jest zakres tego, co możemy w tej chwili umożliwić.

Gmail pracuje teraz także nad funkcją „Doprecyzuj moją wiadomość”. Jeśli już coś napisałeś w treści e-maila, możesz dotknąć tego FAB, aby Google go poprawił lub wyjaśnił. Możesz wkleić to dzieło lub użyć opcji „Zobacz inne”, aby utworzyć inne. Możesz także kliknąć kciuk w górę/w dół, aby zobaczyć, co zostało wygenerowane.

W zeszłym tygodniu Google zademonstrował możliwość formalizacji, opracowania, przycięcia i wypunktowania tekstu. Masz również możliwość stworzenia czegoś bardziej kapryśnego za pomocą opcji „Czuję się szczęśliwy” lub po prostu „Napisz szkic”. Zauważyliśmy dzisiaj, że Gmail aktywnie pracuje nad każdą z tych funkcji.

READ  Listy do redakcji | 29 grudnia 2022 r

Z tego, co włączyliśmy, wygląda na to, że Google zaczyna od „Pomoc w pisaniu” i „Dokończ moją wiadomość” w Gmailu.

Gmail i Dokumenty będą pierwszymi aplikacjami obszaru roboczego, które dodadzą generatywną sztuczną inteligencję, a Google planuje udostępniać je „ciągle przez cały rok zaufanym testerom”.

Dzięki Dekompilator JEBz których korzystają niektóre porzucenia APK Insight.

Dylana Roussela przyczynił się do powstania tego artykułu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Odwiedź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *