Connect with us

Zabawa

Irina Shayk i Bradley Cooper HUG na ulicy! (ZDJĘCIA)

Published

on

związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera Od samego początku miał problemy. Często, ze względu na pracę w różnych częściach świata, aktor i modelka byli rozdzielani, co nie sprzyjało ich związkowi.

Najbliżej byli po urodzeniu córki Lei. Niestety niedługo potem Bradley rozpoczął pracę na planie filmu Rodzi się gwiazda Z Lady Gaga i tak bardzo zaprzyjaźnił się z piosenkarzem Podejrzewano między nimi romans.

Irina ciężko znosiła plotki o niewierności swojego partnera. Kubek goryczy rozlał się wspólnym występem Coopera i Gagi na rozdaniu Oskarów. Twoja „czułość” przy fortepianie Nawet ludzie z branży byli wtedy krytykowani.

Dodam o Lady Gadze i Cooperze: „Przepraszam Irina”

W czerwcu ubiegłego roku media dotarły do ​​wiadomości, że Irina wyprowadziła się z domu. Z czasem okazało się, że Para zdecydowanie się rozpadła. Najwyraźniej jednak udało im się zerwać „bez dramatu” i sprawiedliwie dzielić opiekę Leah

bCVtnvEJ

Obecnie Cooper i Shayk mają bardzo dobre relacje. Niedawno przyłapała paparazzi na spacerowaniu z jej córką w Nowym Jorku. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od siedmiu miesięcy.

Irina pchnęła samochód Lei, podczas gdy przejeżdżał zamaskowany Bradley. Byli partnerzy rozmawiali i żegnali się przytulili się mocno. Model 34-latka wyglądał bardzo atrakcyjnie w krótkim topie i spodniach z wysokim stanem.

Myślisz, że nadal coś do siebie czują?

bCVtnvEK
bCVtnvEL
bCVtnvFe

READ  Netflix odnawia 3D Sparrow's hobgoblin `` Booba '' na trzeci sezon i nowy film krótkometrażowy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *