Connect with us

technologia

Infiltration publikuje listę poziomów beta dla DNF Duel

Published

on

Wersja beta gier walki nie jest oczywiście wskazówką, jak postacie i balans tytułu będą wyglądać po premierze, ale dają graczom solidne podstawy, na podstawie których mogą zobaczyć, co od razu będzie mocne i jak sprawy mogą się posunąć do przodu.

Po pierwszym otwartym teście beta DNF Duel w miniony weekend, długoletni profesjonalista bijatyk Infiltration opublikował swój ranking testowej wersji spin-offa Dungeon Fighter online.

Ku zaskoczeniu prawdopodobnie niewielu ludzi, którzy zainwestowali rozsądną ilość czasu w wersję beta, aby zagrać w gry, Infiltration umieściło Crusadera i Strikera na szczycie tabeli w kategorii UNGA.

Zakres gigantycznych ataków wielkiego Holy Mana był trudny do uniknięcia i skontrowania nawet bez jego wyskakującej ściany, podczas gdy opcje combo i konwersje Strikera wydają się obecnie najbardziej zróżnicowane w DNF.

Na dolnym końcu spektrum Inquisitor ląduje na samym dole poziomu B z trudniejszym planem gry na początek, podczas gdy Dragon Knight, prawdopodobnie najbardziej techniczna dostępna postać, znajduje się tuż nad nim.

Jeśli chodzi o jego własny czas gry, wydaje się, że Infiltracja poświęcił większość czasu na Rangera i Grapplera, co bardzo docenia i umieszcza ich obu na poziomie S.

Z pewnością będzie bardzo interesujące zobaczyć, dokąd ta gra trafi w późniejszych wersjach beta i po wydaniu, ale do tego czasu możesz sprawdzić listę poziomów beta Infiltration dla DNF Duel poniżej.


Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć pełną wersję

READ  Hybrydyzacja sprężonego powietrza, magazynowanie energii cieplnej w infrastrukturze pogórniczej – magazyn pv International
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.