Connect with us

Sport

Igrzyska Olimpijskie w Tokio: indyjscy wioślarze docierają do półfinałów

Published

on

Polacy Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski byli na szczycie z czasem 6:43,44, a za nimi byli Hiszpanie Caetano Horta Pombo i Manel Balastegui


PTI

|

Tokio

|
Opublikowano 21.07.21, 02:12


Hindusi Arjun Lal Jat i Arvind Singh zakwalifikowali się w niedzielę do półfinału dwójki podwójnej wagi lekkiej mężczyzn, po tym jak zajęli trzecie miejsce w rundzie nadziei. Indyjski duet zajął trzecie miejsce na Sea Forest Waterway z wynikiem 6: 51,36 minut.

Polacy Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski byli na szczycie z czasem 6:43,44, a za nimi byli Hiszpanie Caetano Horta Pombo i Manel Balastegui.

Podczas gdy Arjun wciela się w altana, Arvind jest popychaczem drużyny. W sobotę obaj zajęli piąte miejsce.

W żeglarstwie Nethra Kumanan zajął 27. miejsce po dwóch wyścigach, a Vishnu Saravanan zajął 14. miejsce po swoim pierwszym wyścigu, kiedy indyjscy żeglarze rozpoczęli swoją kampanię.

Kumanan zajęła 33. miejsce w pierwszym wyścigu laserowego radialu damskiego, po czym trochę się zregenerowała, zajmując 16. miejsce na drugiej pozycji i 27. w klasyfikacji generalnej z 49 punktami netto.

Saravanan następnie zajął 14. miejsce w męskiej konkurencji laserowej, zanim drugi wyścig został przełożony z powodu złych warunków pogodowych w marinie Enoshima.

READ  Liga Europy: AC Milan został zburzony u siebie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *