Connect with us

Zabawa

IFFI prezentuje serię 12 filmów dla sekcji „Festiwalowy kalejdoskop”

Published

on

Podczas 51. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Indiach (IFFI) ogłoszono we wtorek listę 12 filmów zagranicznych, które zostaną pokazane w sekcji Kalejdoskop zbliżającej się gali filmowej.

Do sekcji trafiły trzy filmy z Francji, m.in. Noc królów Philippe Lacote, komedia romantyczna reżysera Emmanuela Moureta Miłosne afery) i dramat-komedia Wielki hit, pod kierunkiem Emmanuela Courcola.

W sekcji kalejdoskopów co roku pokazywane są starannie dobrane filmy, które reprezentują to, co najlepsze w światowym kinie.

Filmowiec Alex Piperno Window Boy chciałby też mieć łódź podwodną z Urugwaju; Kolumbia Zostaniemy zapomniani reżyser Fernando Trueba; Iracki dramat reżysera Mohanada Hayala Ulica Hajfa;; Nadal mamy ciemną noc Gustavo Galvao (Brazylia, Niemcy); i reżyser Mantas Kvedaravicius ” Partenon (Litwa) jest również pokazywana w tym segmencie.

Inne funkcje to Jabłka Christosa Nikou, wkład Grecji w najlepszy międzynarodowy film fabularny na 93. ceremonii rozdania Oscarów; Stephanie Chuat i Veronique Reymond Moja mała siostrzyczka (Szwajcaria); Tytuł izraelski Dani Rosenberg Śmierć kina i mojego ojca też; i Dolina Bogów Lech Majewski z Polski.

IFFI, który odbywa się w Goa każdego roku od 20 do 28 listopada, został przełożony z powodu pandemii koronawirusa i teraz odbędzie się od 16 do 24 stycznia.

W 51. edycji zostaną wyświetlone łącznie 224 filmy w różnych sekcjach, zorganizowane w formacie hybrydowym po pandemii koronawirusa.

READ  Jeff Bridges ma raka. Prowadzi dziennik o walce z chorobą
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *