Connect with us

Sport

IBA oskarża Bortniczuka o „próbę budowania międzynarodowego profilu politycznego”.

Published

on

IBA oskarża Bortniczuka o „próbę budowania międzynarodowego profilu politycznego”.

Przechowuj wiadomości olimpijskie za darmo

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 £

Od prawie 15 lat insidethegames.biz jest w czołówce bezwstydnych raportów o tym, co dzieje się w ruchu olimpijskim. Jako pierwsza strona internetowa, która nie stoi za płatną ścianą, sprawiliśmy, że wiadomości o Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i innych ważnych wydarzeniach są bardziej dostępne niż kiedykolwiek.

insidethegames.biz zyskał światową reputację dzięki doskonałemu raportowaniu i szerokiemu zasięgowi. Dla wielu naszych czytelników z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie strona internetowa jest ważną częścią ich codziennego życia. Ping naszego bezpłatnego codziennego alertu e-mailowego, wysyłanego każdego ranka o 6:30 czasu brytyjskiego przez 365 dni w roku i docierającego do skrzynki odbiorczej, jest tak samo znajomą częścią ich dnia, jak pierwsza filiżanka kawy.

Nawet podczas najgorszej pandemii COVID-19, insidethegames.biz utrzymywał wysoki standard codziennego raportowania wszystkich najnowszych wiadomości z całego świata. Byliśmy pierwszą publikacją na świecie, która zwróciła uwagę na zagrożenie, jakie koronawirus stwarza ruchowi olimpijskiemu i od tego czasu zapewniliśmy bezprecedensową relację z pandemii.

Ponieważ świat stopniowo wychodzi z kryzysu COVID, insidethegames.biz zaprasza do wspierania nas w naszej podróży, finansując nasze niezależne dziennikarstwo. Wasze aktywne wsparcie oznaczałoby, że będziemy mogli nadal kompleksowo relacjonować ruch olimpijski i wydarzenia, które go ukształtowały. Oznaczałoby to, że nasza strona internetowa będzie otwarta dla wszystkich. W zeszłym roku insidethegames.biz przeczytało prawie 25 milionów ludzi, co czyni nas zdecydowanie największym źródłem niezależnych wiadomości o tym, co dzieje się w światowym sporcie.

Każdy wkład, duży czy mały, pomoże w utrzymaniu i poprawie naszego zasięgu na całym świecie w nadchodzącym roku. Nasz mały i oddany zespół był bardzo zajęty w zeszłym roku, relacjonując przełożone Igrzyska Olimpijskie w Tokio i Igrzyska Paraolimpijskie, bezprecedensowe wyzwanie logistyczne, które wykorzystało nasze ograniczone zasoby do granic możliwości.

READ  EJ Obiena ponownie bije rekord w skoku o tyczce PH i jest zadowolony ze srebra w Polsce

Reszta 2022 roku nie będzie mniej pracowita ani mniej wymagająca. Mieliśmy Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie, gdzie wysłaliśmy czteroosobowy zespół reporterów, mamy Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, Letni Uniwersytet Światowy i Igrzyska Azjatyckie w Chinach, Igrzyska Światowe w Alabamie i kilka Mistrzostw Świata nadchodzi. Poza tym oczywiście w Katarze odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

W przeciwieństwie do wielu innych, insidethegames.biz jest dostępny dla każdego, niezależnie od tego, na co go stać. Robimy to, ponieważ wierzymy, że sport należy do każdego i każdy powinien móc czytać informacje niezależnie od swojej sytuacji finansowej. Podczas gdy inni starają się czerpać korzyści finansowe z informacji, my jesteśmy zaangażowani w udostępnianie ich jak największej liczbie osób. Ponieważ coraz więcej ludzi będzie na bieżąco śledzić wydarzenia na świecie i rozumieć ich konsekwencje, sport będzie zmuszony do większej przejrzystości.

Wesprzyj insidethegames.biz za jedyne 10 £ – zajmuje to tylko minutę. Jeśli możesz, wspieraj nas regularną kwotą każdego miesiąca. Wielkie dzięki.

Kontynuuj czytanie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *