Connect with us

technologia

Hurra! Universal Studios Hollywood otrzymuje własny Super Nintendo World

Published

on

Hurra!  Universal Studios Hollywood otrzymuje własny Super Nintendo World

Och Nintendo, nie możemy uwierzyć, że kiedykolwiek w ciebie zwątpiliśmy. Pomyśleliśmy, że pozwolisz sobie na kolejny 10 marca bez fanfar, albo gorzej – jak aktywnie usuwając rzeczy Mario z naszego życia – ale udowodniłeś nam wszystkim, że się myliliśmy!

Dzisiaj, w tym kolejnym Mario dni, mamy nowe i ekscytujące ogłoszenie: Super Nintendo World przybywa do Stanów Zjednoczonych po sukcesie w Universal Studios Japan.

I… to wszystko, co wiemy! Czy będzie to doświadczenie podobne do japońskiego, skupiające się głównie na ogólnym ~nastroju~ Super Mario, z jednym lub dwoma wrażeniami z jazdy i kawiarniami, czy będzie to Big Rollercoasters? Prawdopodobnie nie. Ale czy nie chciałbyś jeździć rakietową kolejką górską? Super Mario Słoneczko? Albo wózek kopalniany osioł kong? Lub dosłownie jeden z Mario Kart 8 Sens? Daj spokój!!

Szef działu 3rd Party Portfolio Management firmy Nintendo, John Vignocchi, opublikował zdjęcie parku w budowie:

Możesz Przeczytaj wszystko o japońskim Super Nintendo World, klikając tutaj, a następnie daj nam znać, które części chciałbyś zobaczyć w wersji amerykańskiej! czy to jedzenie? Produkt? Przytulanka ropucha naturalnej wielkości? To ropucha, prawda? Powiedz nam, że to ropucha.

READ  Nowoczesne środowisko spotkań — The New York Times
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *