Connect with us

technologia

Hurra! Universal Studios Hollywood otrzymuje własny Super Nintendo World

Published

on

Och Nintendo, nie możemy uwierzyć, że kiedykolwiek w ciebie zwątpiliśmy. Pomyśleliśmy, że pozwolisz sobie na kolejny 10 marca bez fanfar, albo gorzej – jak aktywnie usuwając rzeczy Mario z naszego życia – ale udowodniłeś nam wszystkim, że się myliliśmy!

Dzisiaj, w tym kolejnym Mario dni, mamy nowe i ekscytujące ogłoszenie: Super Nintendo World przybywa do Stanów Zjednoczonych po sukcesie w Universal Studios Japan.

I… to wszystko, co wiemy! Czy będzie to doświadczenie podobne do japońskiego, skupiające się głównie na ogólnym ~nastroju~ Super Mario, z jednym lub dwoma wrażeniami z jazdy i kawiarniami, czy będzie to Big Rollercoasters? Prawdopodobnie nie. Ale czy nie chciałbyś jeździć rakietową kolejką górską? Super Mario Słoneczko? Albo wózek kopalniany osioł kong? Lub dosłownie jeden z Mario Kart 8 Sens? Daj spokój!!

Szef działu 3rd Party Portfolio Management firmy Nintendo, John Vignocchi, opublikował zdjęcie parku w budowie:

Możesz Przeczytaj wszystko o japońskim Super Nintendo World, klikając tutaj, a następnie daj nam znać, które części chciałbyś zobaczyć w wersji amerykańskiej! czy to jedzenie? Produkt? Przytulanka ropucha naturalnej wielkości? To ropucha, prawda? Powiedz nam, że to ropucha.

READ  Xbox Game Pass Tease zachwyca fanów w tym tygodniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.