Connect with us

Sport

Hubbard przegrywa z Polską 2:1 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Hubbard przegrywa z Polską 2:1 |  Wiadomości, sport, praca


POLSKA – W ostatniej minucie meczu Polska przeżyła panikę w ataku, ale jej obrona była równie silna jak w całych rozgrywkach, odpierając w ostatniej sekundzie atak Hubbarda i pokonał Orły 2:1.

„Od początku roku wiedzieliśmy, że wygramy dzięki naszej obronie, ponieważ tam zgromadziliśmy większość naszego doświadczenia”. – powiedział trener Bulldogs Brian Garcar. „W dużym stopniu polegaliśmy na tych chłopakach, bardzo na naszych środkowych obrońcach i bardzo na naszych bocznych obrońcach, aby zrobić wiele dobrych rzeczy, a oni byli całkiem solidni przez cały dzień”.

„Nasz pomocnik wykonał dobrą robotę, próbując spowolnić grę w środku pola. Hubbard miał całkiem niezły udział w meczu, ale myślę, że nasz pomoc pomógł nam przynajmniej wywrzeć wystarczającą presję, aby zmusić zawodników do oddania kilku strzałów, których nie chcieli oddać.

Ta ostatnia minuta bardzo dobrze podsumowała cały mecz.

Hubbard utrzymał się przy piłce, zjechał po boisku, został zduszony przez Polską, spłukał i powtórzył.

W pierwszej połowie Orły dominowały w posiadaniu piłki, ale nie zdobyły gola.

Polska z kolei nie miała tylu okazji do zdobycia gola, ale je wykorzystała.

Pod koniec pierwszej połowy Bulldogs strzelili swojego pierwszego gola, gdy Andreas Tsikouris pokonał Orły. Decydujący gol padł w połowie drugiej połowy, gdy na boisku pojawił się Colin McBride.

Caleb Mackay z drużyny Hubbarda wprowadził Orły na boisko niecałą minutę później, ale drużyna nie była już w stanie umieścić kolejnej piłki w siatce.

Niestety, tak właśnie było w przypadku Orłów (4-3-2) w tym sezonie. Posiadane, ale nie na tyle, żeby to pokazać.

„Od początku mówiliśmy, że nasi napastnicy muszą być pewni siebie” – powiedział trener Hubbarda Cory Reinard. „Kiedy będziemy mogli dać im trochę pewności, po prostu czuję, jak otwierają się śluzy, gdy nabierzemy pewności i znajdziemy luki i tak dalej.

„Kredyt dla Polski. Po tym, jak strzelili gole, co doprowadziło do przywrócenia czwórki obrońców na miejsce, oczywiście zmieniliśmy taktykę, aby mocniej atakować, weszliśmy głębiej w ich pole karne, a ich bramkarz wykonał kilka świetnych obron.

To ogromne zwycięstwo zaufania dla Polski, młodego zespołu, który w tym sezonie miał problemy. Wyczerpujący harmonogram, kontuzje i skutki utraty 10 seniorów z zeszłorocznego składu zrobiły swoje, ale Bulldogs (6-2-3) zaczynają się odnajdywać.

To zwycięstwo to dobry początek.

„To zajęło dużo czasu” – powiedział Garkar. „To był dla nas długi sezon, w którym bardzo się rozwinęliśmy i wiele się nauczyliśmy dzięki nowym twarzom, ale jeszcze raz chciałbym wyrazić uznanie naszym kapitanom za to, że starali się zapewnić naszym chłopakom dobrą organizację. Mamy tam wielu kapitanów, którzy starają się utrzymać wszystko w tajemnicy, jak to tylko możliwe. Hubbard to naprawdę dobry zespół, więc nie zatrzymasz ich. Staramy się jednak ich spowolnić i maksymalnie utrudnić im życie, jak to możliwe, i dzisiaj byliśmy po właściwej stronie wyniku”.

W czwartek na South Range Bulldogs będą kontynuować kolejny trudny mecz z Northeast 8. W czwartek Hubbard będzie gospodarzem Lakeview, a następnie w sobotę uda się do Strongsville.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej



Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *