Connect with us

Sport

Howland pokonuje Polskę | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Howland pokonuje Polskę |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Alex Henry (4) – Preston Byers Howland szuka kolegi z drużyny podczas wtorkowego zwycięstwa Tygrysów.

HOWLAND – Po niewielkiej porażce z Warrenem G. Hardingiem 5 stycznia, trener koszykówki chłopców z Howland, Dan Bubon, powiedział, że jego zespół właśnie rozegrał jeden z najgorszych meczów w defensywie od lat. Tygrysy zareagowały odpowiednio we wtorek i zapewniły jeden z najlepszych występów w defensywie w sezonie, wygrywając u siebie z Polską 50:34.

Bulldogs przybyli do Howland z bilansem 7-2 i dużą dozą optymizmu po zdobyciu najwyższych w sezonie 61 punktów w zwycięstwie nad South Range 5 stycznia, ale według Bubona Tigers (6-6) byli przygotowani. nie miało to miejsca, gdy grał Howland Harding.

„Widać, że naprawdę słuchali podczas ćwiczeń i naszych sesji filmowych. Harding zdobył dziś wieczorem 68, 34, więc oddaliśmy połowę punktów innemu bardzo dobremu zespołowi. – powiedział Bubon. „To dbałość o szczegóły. Tak naprawdę rozmawialiśmy o każdym z ich dzieci i o tym, jak chcemy je chronić, kto chce trzymać piłkę i gdzie chcemy, żeby strzelały, a gdzie nie. Wcale nie obdarzyliśmy ich zbyt dobrym spojrzeniem. [I’m] po prostu zachwycony naszą obroną. Jeśli będziemy mogli na tym bazować i grać tak w defensywie, mamy szansę wygrać każdy mecz w tym roku.

Chociaż polska obrona okazała się w większości silna, jej próby wywierania nacisku i rozgrywania całego pola niemal za każdym razem przynosiły odwrotny skutek, co skutkowało łatwymi rzutami dla Howlanda.

Trener Bulldogs Eric Fender powiedział, że korzystał z prasy, aby przyspieszyć atak Howlanda i ogólne tempo gry, ale przyznał, że Tygrysy trafiały z rzutów wolnych i ograniczały straty, które często nękają drużyny, gdy spotykają się z prasą.

Fender przypisał trudności ofensywne Polski doskonałej fizyczności Howlanda.

READ  Tony Rickardsson Q&A: Czy ktoś może rzucić wyzwanie Bartoszowi Zmarzlikowi w Speedway Grand Prix 2023? Jak poradzą sobie Brytyjczycy?

„Grali ostro. Trener Bubon wykonuje świetną robotę w defensywie. Nie byliśmy gotowi oddać sprawiedliwości ich fizyczności” powiedział Fender. „Zmuszali nas do oddania kilku strzałów, na które nie byliśmy przygotowani, lub takich, które wymagały użycia siły. I czasami po prostu się osiedlaliśmy. I to było częścią jej fizyczności.

Howland utrzymywał niewielką przewagę przez pierwsze 20 minut gry, a przewaga rzadko przekraczała pięć punktów. Po czterech szybkich punktach na początku drugiej połowy Polska zdołała zmniejszyć deficyt do zaledwie jednego.

Stamtąd Tygrysy zdobyły jednak 10 punktów bez odpowiedzi i powiększyły prowadzenie do 11. Pomimo najlepszych wysiłków Polski, atakujący nigdy nie byli w stanie zdobyć wystarczającej liczby przechwytów, aby objąć trwałe prowadzenie.

Howland wyprzedził Bulldogs punktami z gry i z linii rzutów wolnych, a Polska bezskutecznie wywierała presję i ostatecznie w czwartej kwarcie zdecydowała się na strategię polegającą na faulach.

Po porażce z Hardingiem Bubon ubolewał nad brakiem pomocy w ofensywie dla starszego obrońcy Alexa Henry’ego, który zdobył 29 punktów w meczu przeciwko Raiders. Dziś wieczorem Henry zdobył tylko osiem punktów, ale czterech innych Tygrysów zdobyło siedem lub więcej punktów.

Przodował junior Anthony Chieffo, który zdobył 12 punktów, a obrońca TJ Douglas również dodał 10. Po polskiej stronie seniorzy Cole Fulton i Andrew Todd zdobyli odpowiednio 11 i 10 punktów.

Bulldogs, którzy nadal mogą pochwalić się niepokonanym rekordem na konferencji, udadzą się 12 stycznia do Struthers (6-3, 4-1), mając nadzieję uniknąć pierwszej porażki w Northeast 8 i trzeciej porażki w czterech meczach.

Po wtorkowym zwycięstwie Falcons nad Boardmanem drużyna Howland skupi się teraz na meczu wyjazdowym z Austintown Fitch (6:4, 1:1).

Bubon powiedział, że zacięty mecz w meczu przeciwko Fitchowi jest prawie gwarantowany.

READ  Zapowiedź: Polska vs Estonia – przewidywania, wiadomości o drużynach, składy

„Graliśmy z nimi w zeszłym roku w Rocket Mortgage Fieldhouse i historycznie graliśmy okropnie i zostaliśmy mocno pokonani. Poza tym meczem prawie każdy mecz, w którym gramy z Fitch, jest niepewny w ciągu ostatnich pięciu minut. „Mamy tendencję do rozgrywania z nimi bliskich spotkań”. – powiedział Bubon. „Są bardzo dobrzy. Mają dużo dzieci z zeszłego roku. Ale nasze dzieci znają swoje dzieci i to jak wszystko – NFL, NBA – grasz ze znanymi zespołami, grasz w mecze między ligami, oni „To zazwyczaj zacięte mecze, w których pada mało punktów. Tego właśnie oczekuję w piątek. Jeśli zagramy dobrze, tak właśnie będzie. Jeśli zagramy źle, oni są na tyle dobrzy, że od nas uciekną. Musimy więc po prostu grać dobrze „

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej



Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *