Connect with us

Zabawa

Hotel Paradise 2: Widzowie oburzeni zachowaniem Łukasza. „Program clown”

Published

on

„Hotel Paradise” wrócił do TVN7 z kolejnym numerem. Widzowie po dwóch pierwszych odcinkach mają już swoich faworytów. Wiadomo też, kogo nie lubią internauci. Krytyczne komentarze dotyczące zachowania Łukasza pojawiają się na profilu Instagram programu.

Hotel Paradise powraca. Za nami pierwsze dwa odcinki nowego sezonu randkowego programu TVN7. Wszystko wskazuje na to, że obecna edycja będzie jeszcze gorętsza niż poprzednia. Wybór uczestników jest szczególnie emocjonalny. W hotelu na Bali byli: Magda Jankowska, Dominika Konował, Asukasz Karpiński, Iwan Jewtuschenko, Kamil Piórkowski, Anna Matjasek, Monika Brzyśkiewicz, Bartosz Graczyk i Robert Kapica.

Widzowie już wiedzą, kogo wspierają, a kogo chcą jak najszybciej usunąć z programu. Łukasz okazał się na początku najmniej popularnym uczestnikiem. Mężczyzna uporczywie zabiegał o uczestników na wyspie. 24-latek zakochał się w widzach w drugim odcinku. Czy udało mu się sparować z którąkolwiek z dziewcząt w serialu?

Zobacz też: Seks w „Big Brother 2”. W sekretnym pomieszczeniu panował gorący ruch

Hotel Paradise 2: Łukasz nie lubił publiczności. Krytykuj internautów

W pierwszym odcinku Łukasz zwrócił uwagę na Anię. Chociaż dziewczyna chciała najpierw dać mu szansę, szybko zniechęcił ją natrętnymi reklamami i trzymał ją za kolano. Magda, która również zauważyła Łukasza, też nie była nim zainteresowana. Powód był niegrzeczny, że gapił się na jej rozłam. Jednak uczestnik stwierdził, że to nie jego wina.

– Rozłam Magdy spojrzał na siebie Powiedział Łukasz przed kamerami.

Ten tekst oburzył większość widzów, którzy zostawili swoje komentarze na profilu programu na Instagramie.

– Nie, wypuść tego gościa …

– Klaun programu.

– Facet nie może poprawnie sformułować dwóch zdań, drapie kulki, chwyta patyk za nogę i ponownie karmi dziecko. Teatr…

– Będziemy wdzięczni temu panu …

READ  Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra. Wypowiedź Małgorzaty Kożuchowskiej. "Co zrobiłeś?"

Łukasz pozostał singlem po pierwszym odcinku programu. Czy los uśmiechnął się do niego w drugim odcinku? Okazuje się, że tak. Uczestniczka zauważyła Dominikę i poszła z nią na pierwszą randkę. Wytatuowana uczestniczka podkreśliła, że ​​na początku wyraźnie źle oceniła Łukasza.

Drugi odcinek i udana randka nie złagodziły jednak nastawienia internautów do kontrowersyjnego uczestnika. Publiczności wciąż nie podoba się sposób, w jaki Łukasz zachowuje się w towarzystwie kobiet.

– Mamo, co za klaun.

– Skąd masz tego Nygusa?

– pytam, kto je wszystkie wybrał, to tragedia!

– Twierdzi, że laski za nim podążają … Więc dlaczego jest singlem? – komentarze internautów.

Kibicujesz Łukaszowi?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.