Connect with us

Sport

hokej na trawie w Wirginii | Jans Croon znalazł się w składzie USWMT PAHF Hockey5 Pan American Cup

Published

on

hokej na trawie w Wirginii |  Jans Croon znalazł się w składzie USWMT PAHF Hockey5 Pan American Cup

CHARLOTTESVILLE, Wirginia — Dobrze zapowiadający się junior hokeja na trawie, Jans Croon z Wirginii, został wybrany do 10-osobowej drużyny USA na inauguracyjne 2023 Hockey5s Pan American Cups (PAC), które zostaną rozegrane w dniach 4-11 czerwca na Mona Hockey Field w Kingston na Jamajce. miejsce.

„Hockey5s to dynamiczna, zabawna i płynna gra, która zmusza sportowców do kreatywnego myślenia i dynamicznego reagowania na sytuacje na boisku” — powiedziała Rachel Dawson, główny trener kobiet w Hockey5s. „Wymaga ciągłego rozwiązywania problemów, czujności, solidnej fizyczności i precyzyjnego wykonania. Wspaniale było widzieć, jak sportowcy przyjmują nowy format z ciekawością i chęcią uczenia się, wprowadzania innowacji i rywalizacji. Wybraliśmy silną grupę podekscytowaną możliwością rywalizacji w inauguracyjnym Hockey5s Pan American Cup.”

Sportowcy wybrani do rywalizacji w eliminacjach do Mistrzostw Świata Hockey5s 2024 zostali wybrani po obozie treningowym na Duke University w Durham w Północnej Karolinie.

Lista Hockey5s Pan American Cup obejmuje kilku weteranów z USWNT, a także kilka nowych twarzy ze sceny międzynarodowej. Wybrani sportowcy jako pierwsi będą reprezentować USWNT w eliminacjach do Mistrzostw Świata Hockey5s.

Croon był członkiem drużyny USA do lat 21, a ostatnio zdobył złoty medal w Pucharze Pan Am, zapewniając drużynie miejsce na zbliżających się Mistrzostwach Świata Juniorów.

Zespół jest prowadzony przez Dawsona i wspomagany przez Melissę Gonzalez. Cheree Iadevaia dołączy do zespołu jako fizjolog.

Hockey5s PAC to kontynentalne eliminacje organizowane przez Pan American Hockey Federation (PAHF) do inauguracyjnego Pucharu Świata FIH Hockey5s, który odbędzie się w Maskacie w Omanie w styczniu 2023 roku. Trzy najlepsze drużyny mężczyzn i kobiet w tych kwalifikacjach kwalifikują się do FIH Hockey5s World Cup. Do tej pory Belgia, Polska i Holandia zakwalifikowały się do Mistrzostw EuroHockey5s, a Egipt, Kenia i Nigeria zakwalifikowały się do kwalifikacji Pucharu Świata Africa Hockey5s. Jako gospodarz Oman również będzie miał swoje miejsce. Po Hockey5s PAC pozostałe uczestniczące drużyny zostaną wyłonione w kwalifikacjach w Oceanii i Azji.

2023 USWNT PAHF HOCKEY5S PAC ROSTER

Cartera Ayarsa (Wilmington, Del.), Abigail Burnett (Zionsville, Pensylwania), Lorę Clarke (Shaker Heights, Ohio) Jana Croona (Manhattan Beach, Kalifornia) Szarlotka De Vries (Malvern, Pensylwania) Nathalie Friedman (Feniks, Maryland) Linnea Gonzales (Bel Air, Maryland) Natalia Konerth (Huntingtown, Maryland) Kealsie Robles (Seaford, Wirginia) Annabel Skubisz (Houston, Teksas)

Są trzy rezerwy Ava Moore (Southampton, New Jersey) Mia Schönbeck (Lagrange, Kentucky) i bramkarz Ellie Todda (Wellesley, Massachusetts).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *