Connect with us

technologia

Helvetii wystartuje 3 lutego 2023 roku

Published

on

Przewijanie boczne gra akcji Helweci zaczyna się dla PlayStation 4, Przełącznikoraz komputer osobisty nad parowy w dniu 3 lutego 2023 r. deweloper Drużyna KwaKwa ogłoszony.

Edycje fizyczne są obecnie dostępne w przedsprzedaży pod adresem Gry z czerwoną sztuką.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Team KwaKwa:

Na około

Helweci jest działaniem 2D Gra Roguelitepolega na odkrywaniu starożytnej mitologii i historii galijskich plemion Helwetów, celtyckich i innych mitów z różnych kultur oraz dostosowywaniu ich do wymagającej, szybkiej nowoczesnej gry akcji z pięknym stylem graficznym.

Przejmij kontrolę nad różnymi postaciami, takimi jak zaciekły młody wódz, naiwny, ale zdolny przemieniony w lisa lub przebiegły druid władający pierwotnymi mocami, i wykorzystaj ich unikalne i różnorodne zdolności bojowe, aby utorować sobie drogę przez hordy stworzeń, które walczą i stawiają koniec zgnilizny, która zawładnęła ziemią i ich sercami.

Korzystaj z wielu nadanych ci mocy, od pierwotnych bóstw dzierżących moce z innych światów po legendarne przedmioty, które zmienią twój styl gry podczas każdego biegu. Walcz z pełzającymi potworami, które wystawią na próbę twoją determinację i zmierzą się z coraz większym wyzwaniem.

Główne cechy

  • walczyć z jednym Helweci będzie przybierać różne formy, od zwykłych ciągów kombinacji po parowanie wroga, żonglowanie nim w powietrzu, rzucanie pociskami, przełamywanie jego osłon, unikanie jego potężniejszych ataków i korzystanie z rozmaitych mocy, które otrzymujesz dzięki przygodas
  • Graj maksymalnie trzema różnymi postaciami o całkowicie unikalnych stylach gry, aby urozmaicić rozgrywkę i poznać ich indywidualne motywacje. I naucz się łączyć ich unikalne wzory z mocami gry.
  • Przy każdej rozgrywce gra redystrybuuje swoje pokoje i ulepszenia, aby zapewnić ci zawsze wyjątkową rozgrywkę. Oznacza to, że gra pozostaje świeżym doświadczeniem z wieloma postaciami, konfiguracjami pomieszczeń, spotkaniami z wrogami i ulepszeniami.
  • ten muzyczny Helweci został stworzony przez bardzo utalentowaną Dale North (somirozpoznać, Książka fantasy o smokach 2, Materia Collective), z pomocą Scarlet Moon Productions. Emi Evans, która śpiewała na ścieżce dźwiękowej, zapewni również wokal NieR oraz NieR: Automaty!

Sprawdź nowy zwiastun poniżej.

Zwiastun daty premiery

READ  Polskie rozwiązanie na plagę przejęć kont online, wsparte 6,7 miliona dolarów Serii A
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *