Connect with us

Zabawa

Gwiazda pop Becky Hill zaręczyła się z chłopakiem Charliem po tym, jak zaproponowała małżeństwo na Malediwach

Published

on

 • Zarabiamy prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem niektórych linków w tym artykule.

 • Becky Hill ogłosiła, że ​​jest zaręczona z długoletnim chłopakiem Charliem, który zaproponował jej małżeństwo podczas luksusowych wakacji na Malediwach.

  Popowa sensacja, rozsławiona po dołączeniu do The Voice w 2012 roku, przyniosła ekscytującą wiadomość na Instagram dzięki serii zdjęć szczęśliwej pary.

  Wciąż rozpromieniona propozycją małżeńską przyznała, że ​​jej chłopak zaskoczył ją ostatniego dnia ich romantycznego wyjazdu.

  „Nasza ostatnia noc w raju! @thatcharlieg zabrał mnie wczoraj na prywatną niezamieszkaną wyspę… ❤️🦜🌴 dzisiaj zakwalifikował się do mojego kursu nurkowania na wodach otwartych i niedługo będzie miał ostatni obiad na plaży 🏝 wielkie dzięki dla @siyamworld za pobyt ”, napisała obok piękny Zdjęcia na plaży.

  Becky wyznała, że ​​zaprzyjaźniła się ze wszystkimi w pięciogwiazdkowym kurorcie Siyam World i była wdzięczna za sposób, w jaki opiekowano się nią i Charliem, wraz ze zdjęciem pary całującej się na białej, piaszczystej plaży i pierwszym spojrzeniem na jej zapierający dech w piersiach szafir i diamentowy pierścionek.

  Podzielili się kolejnymi przebłyskami romantycznej ucieczki Charliego i zażartowali: „Okazuje się, że on naprawdę mnie lubi 💍”.

  Charlie pracuje w branży eventowej, która w ostatnich latach mocno ucierpiała w wyniku pandemii Covid. Para jest razem od około sześciu lat i pomimo sukcesu Becky, ich związek jest w centrum uwagi.

  Becky niedawno przyznała, że ​​nie identyfikuje się jako heteroseksualna ani binarna, i powiedziała, że ​​podczas wywiadu w Polsce zadawała niezręczne pytania dotyczące jej statusu „queer”.

  Podczas Jingle Bell Ball w Capital Becky, która używa zarówno zaimków „ona”, jak i „ona”, powiedziała MailOnline: „Jedną z rzeczy, które były dla mnie szczególnie trudne, jest mówienie o mojej queer w różnych krajach.

  „Ale jest to trudne, gdy postawy w niektórych częściach świata nie są doprowadzone do tego samego poziomu, co nasze.

  READ  Sony testuje w Polsce usługę streamingu wideo PlayStation

  „Każdy musi wkroczyć w XXI wiek, każdy musi przyzwyczaić się do tego, że ludzie queer są tutaj i nigdzie się nie wybierają”.

  Hitmaker „Mógłbym się do tego przyzwyczaić” również powiedział Attitude: „Czułem się trochę jak oszust, ponieważ miałem chłopaka od pięciu i pół roku… Czuję się dużo lepiej, teraz jestem pod wpływem queer dach.

  „Myślę też, że ważne jest, aby kobiety trzymały się swojej queerowości, zamiast nadmiernie seksualizować swoje pragnienie innych kobiet dla heteroseksualnych mężczyzn”.

  Continue Reading
  Click to comment

  Leave a Reply

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.