Connect with us

Zabawa

Gwiazda M jak miłość opuszcza serial. Krystian Wieczorek zrezygnował, bo będzie pracował w konkursie!

Published

onAutor: tvp / vod
Gwiazda M jak miłość opuszcza serial. Krystian Wieczorek zrezygnował, bo będzie pracował w konkursie!


Szokująca decyzja gwiazd “M jak miłość! Krystian Wieczorek i Magdalena Walach odchodzą z serialu! Czy Budzyński i prokurator Agnieszka Olszewska, były kochanek Olka (Maurycy Popiel), nie będą obecni w nowych odcinkach?” “M jak miłość” Mamy komentarz z produkcji TVP!

Gwiazdy „M jak miłość” Walach i Wieczorek żegnają serial! Co się stało?

Jak donosi portal „Pudelek”, z „M jak miłość” odchodzą dwie gwiazdy: Magdalena Walach i Krystian Wieczorek, w których odgrywają bardzo ważną rolę. Czy to oznacza, że ​​w nowym sezonie nie zobaczymy prawnika Budzyńskiego i prokuratora Olszewskiej?

Na szczęście fani „M jak miłość” mogą być spokojni. Wieczorek i Walach postanowili porzucić plan kolejnej produkcji – „Komisarza Alexa”, co z kolei będzie niepokoić widzów tego serialu. Wieczorek wciela się tam w tytułowego komisarza, więc nie wiadomo, co będzie dalej z tą produkcją. Skąd taka decyzja gwiazd?

– – Krystian Wieczorek powiedział nam, że dostał rolę w nowej produkcji na konkurencyjnej stacji – powiedział na łamach „Świata Seriali” Sławomir Jóźwik z TVP. – – Niestety nie da się pogodzić czynności związanych ze zdjęciami dla “Inspektora Alexa”, dlatego stacja poszukiwała nowego naśladowcy, opiekuna czworonożnego detektywa.

lubię miłość Klęska Kamila. Nie poradzi sobie dobrze jako ojciec Poli. Zaczął pić przez jej matkę

– Według naszego źródła częściowo wynika to z „złej jakości” serii – czytamy „Pudelek” na portalu.

READ  Gordon Haskell nie żyje, piosenkarz miał 74 lata

– – Nie mogę wypowiedzieć się oficjalnie w tej sprawie. Żaden aktor nie jest na stałe przypisany do spektaklu. Aktor jest wolny, nikt nie musi nic robić. Czasami trzeba się rozwijać, iść naprzód, zmienić perspektywę – „Pudelek” cytuje osobę z otoczenia Krystiana Wieczorka. – – Krystian zadomowił się w „M jak Miłość” – tam ma komfort i poczucie bezpieczeństwa. Reszta projektów po prostu się zmienia. Jesteśmy otwarci na sugestie, także z telewizji publicznej – jeśli aktor zaakceptuje projekt. Marka TVP nie jest powodem do rezygnacji z dobrych projektów serialowych. Na planie „Komisarza Alexa” zachodzą zmiany – wielu aktorów zrezygnowało kosztem innych produkcji – artyści chcą dalej się rozwijać. Główni bohaterowie powoli szukają nowych wyzwań. Nadal obserwujemy sytuację.

Przeczytaj także: M jak miłość, odcinek 1550: Nawet Budzyński nie uratuje małżeństwa Kingi i Piotrka! Pozbyje się Kamili tylko na chwilę

Produkcja TVP skomentowała także odejście Magdaleny Walach z serialu „Komisarz Alex”. Ten wyjazd jest również potwierdzony, ale jest haczyk.

– Ze względu na to, że wcieliła się w rolę w “Century Winnych” (także TVP), nie będzie jej w niektórych wiosennych odcinkach – wyjaśnia producent. – – To nie jest wyjątkowa sytuacja, bo Magdalena Walach to bardzo ceniona i lubiana aktorka. Nie było jej dwa sezony, a potem wróciła. Tym razem jej nieobecność będzie krótsza. Lojalni widzowie naszego serialu mogą spać spokojnie: Magdalena Walach nie opuszcza „Inspektora Alexa”!

Monika Stępień, menadżerka Magdy Walach, nie zdradziła zbyt wiele o odejściu aktorki z „Inspektora Alexa”. Według „Pudelka” menadżer gwiazdy nie widzi nic specjalnego w decyzji ich społeczności. – – Niuanse pracy na planie „Inspektora Alexa” objęte są tajemnicą kontraktu. Teraz kręcimy i nie będę komentował plotek. Magda przez kilka lat grała w „M jak Miłość”. W „Inspector Alexa” również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. W tamtym czasie nie było nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą. To normalna, normalna praktyka w serii – postacie przychodzą i odchodzą. Nie potrafię powiedzieć, jaka będzie przyszłość serialu Lucyna w kilku następnych odcinkach.

Podobnie jak Magdalena Walach, Krystian Wieczorek nadal jest dumny z pracy na swoim profilu na Instagramie na planie „Komisarza Alexa”. Oficjalny fanklub Magdaleny Walach na Instagramie również lubi pracować na planie prokuratora Lucyny Szmidt. Do tej pory żaden z aktorów nie odniósł się osobiście do informacji na portalu „Pudelek”.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *