Connect with us

technologia

Guilty Gear -Strive- Fighting Game dodaje „Bedman?” dodany jako 8. postać DLC – Aktualności

Published

on

Guilty Gear -Strive- Fighting Game dodaje „Bedman?”  dodany jako 8. postać DLC – Aktualności

System Arc działa ogłosił podczas sobotniego finału Arc World Tour 2022 Finals, że doda postać DLC „Bedman?”. dla Guilty Gear -Staraj się- Bijatyka w ramach przepustki sezonowej 2 gry.


Zdjęcie dzięki uprzejmości Arc System Works
© DZIAŁA SYSTEM ARC

Postać pojawi się w grze 6 kwietnia wraz z nowym etapem Fairy’s Forest Factory.

th_01.png
Zdjęcie dzięki uprzejmości Arc System Works
© DZIAŁA SYSTEM ARC
th_03.png
Zdjęcie dzięki uprzejmości Arc System Works
© DZIAŁA SYSTEM ARC

Bedman był po raz pierwszy grywalny w Guilty Gear Xrd -postacie- Gra. Postać jest ósmą grywalną postacią DLC i ogólnie 23. grywalną postacią Guilty Gear -Staraj się-. System Arc działa ujawni ostateczną niezapowiedzianą postać DLC na sezon jeszcze w tym roku.

System Arc działa opisuje „Bedmana?”:

Bedman był technicznym oszustem, w którego można było grać po raz pierwszy Guilty Gear Xrd -postacie- który ostatecznie stracił życie. Ze swoim mechanicznym łóżkiem strategia Bedmana polegała na frustrowaniu i dezorientowaniu przeciwników, unikaniu znajdowania otworów i wymuszaniu śmiertelnych ciosów za pomocą arsenału zautomatyzowanych technik. Tymczasem po jego śmierci łóżko Bedmana nadal zachowuje się samodzielnie Guilty Gear -Staraj się-
przez program, w który wszedł w ostatnich chwilach. Teraz przebudzona Delilah schodzi do prawdziwego świata przez Świat Absolutny stworzony przez Bedmana w jego ostatnich chwilach i odzyskuje łóżko swojego brata. Teraz obrońca Delilah, łóżko („Bedman?”), Jest zawsze u jej boku.

Pracownicy ogłosili również, że opracowują trzecią przepustkę sezonową do gry.

Gra została pierwotnie uruchomiona dla PlayStation 4, PlayStation 5 i PC w czerwcu 2021, opóźnione od kwietnia 2021. System Arc działa wcześniej opóźniał wydanie gry z końca 2020 roku z powodu COVID-19.

System Arc działa wydało grę we wtorek na Xbox One, Xbox Series X | S, Xbox Game Pass i PC wydane w ramach Game Pass.

Daisuke Ishiwatari jest dyrektorem generalnym gry, a Akira Katano prowadzi grę. Na pierwszej liście w grze znajdują się Sol Badguy, Ky Kiske, May, Axl Low, Chipp Zanuff, Potemkin, Faust, Millia Rage, Zato-1, Ramlethal, Leo Whitefang, Nagoriyuki, Giovanna, Anji i I-NO. Pierwsza postać DLC do gry, Goldlewis Dickinson, została wydana w lipcu 2021 roku. Druga postać DLC, Jack O ’, została wydana w sierpniu 2021 roku. Trzecia postać DLC, Happy Chaos, została wydana w listopadzie 2021 roku wraz z nową funkcją gry, dostosowywaniem pokoju. Czwarta postać DLC, Baiken, została wydana w styczniu 2022 roku wraz z bezpłatną aktualizacją gry „Combo Maker” i dodatkowym etapem bitwy. Piąta postać z DLC, Testament, została wydana w marcu 2022 roku wraz z darmowym trybem Digital Figure. Gra wydała DLC Another Story w kwietniu 2022 roku.

READ  Podsumowanie: podgląd Mario Vs. jest tutaj. Donkey Kong

„Sezon 2” postaci w grze rozpoczął się w sierpniu 2022 r. Wraz z szóstą postacią z DLC, Bridget. Siódma postać z DLC, Sin Kiske, została wydana 24 listopada.

Pierwsza przepustka sezonowa gry zawiera pięć dodatkowych postaci, pięć kolorów dla każdej postaci, dwa etapy i dodatkową historię. DLC sezonu 2 będzie zawierało w sumie cztery grywalne postacie DLC, dwa nowe etapy bitwy i drugi pakiet kolorów.

Źródło: komunikat prasowy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *