Connect with us

Zabawa

Grey Man otrzyma sequel i spinoff

Published

on

Grey Man otrzyma sequel i spinoff

Więc o czym tutaj mówimy… Szary człowiek?

Jakkolwiek to nazywają, Netflix ogłosił dzisiaj, że ich nowo wydany hit Szary człowiekktóry miał swoją premierę w serwisie streamingowym w ubiegły weekend, radzi sobie na tyle dobrze, by otrzymać sequel oraz widelec. (Z całą powagą, cała seria oparta jest na serii powieści Marka Greaneya o tytułach takich jak Na mecie, balistyczny, martwe oko, kopnięcie w tył, brązowoszaryoraz Sierra Sześć — więc sequel na pewno nie zostanie nazwany Szary człowiek.)

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, zarówno gwiazda Ryan Gosling, jak i reżyserzy Joe i Anthony Russo są już gotowi na powrót do sequela. Nie ujawnią, o kim lub o czym jest widelec, mówiąc po prostu, że „kolejny element jest do zbadania”. Szary człowiek wszechświat”. Ale kimkolwiek jest gwiazda, film jest przez nich napisany Martwy basen oraz kraina zombieautorstwa Paula Wernick i Rhetta Reese. Jeśli widziałeś Szary człowiekCzy wiesz, że istnieje kilku potencjalnych kandydatów do spin-off, w tym agentka CIA Ana de Armas i Dhanush, która grała tajemniczego i wysoce moralnego zabójcę znanego jako samotny wilk.

Komunikat prasowy Netflixa również reklamuje Szary człowiek91-procentowa ocena widzów Zgniłe pomidory. (Nie wspomnieli o swojej ocenie krytyki, która jest… nie tak wysoka). Serwis nie opublikował wszystkich danych o oglądalności za ostatni tydzień, ale wydaje się, że bardzo bezpiecznie jest założyć, że jeśli tak, Szary człowiek zostaje najlepszym filmem tygodnia.

Szary człowiek teraz przesyłane strumieniowo na Netflix. Wyobraź sobie, ile razy mógłbyś go streamować, czekając na sequel.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *