Connect with us

Zabawa

„Gliniarz z Beverly Hills 4” otrzymuje oficjalny tytuł i więcej gwiazdek

Published

on

„Gliniarz z Beverly Hills 4” otrzymuje oficjalny tytuł i więcej gwiazdek

Długo oczekiwany kolejny wpis w Policjant z Beverly Hills Franczyza zdobyła ogromny talent. Niedawno ogłoszono, że Joseph Gordon-Levitt i Taylor Paige dołączą do obsady obok Eddie Murphy, głównego bohatera serialu. Film otrzymał również oficjalny tytuł. To jest Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley. Teraz film jest oficjalnie w produkcji pod reżyserią Marka Molloya.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z serią, śledzi życie i czasy Axela Foleya. To bezwzględny gliniarz zwykle stacjonujący w Detroit. Niestety, morderstwo partnera przenosi go do Beverly Hills, gdzie stara się rozwiązać zagadkę zbrodni. Reszta serii w zasadzie podąża za tą ogólną formułą, a ktoś zostaje zabity na komisariacie i wysyła Axela Foleya na misję, aby się dowiedzieć.

Murphy niedawno odniósł sukces w powrocie do innej ze swoich klasycznych postaci, kiedy ponownie wcielił się w rolę księcia Akeema w Chodź 2 Ameryka. Joseph Gordon-Levitt robił karierę aktorską od dzieciństwa. Zaczynał w teatrze muzycznym, ale jako dziecko grał także w różnych filmach telewizyjnych. był w Anioły w polu? oraz 3. Kamień ze Słońca. W swoim dorosłym życiu otrzymał wiele nagród Primetime Emmy. On też grał Hescher, Mroczny rycerz powstaje oraz Snowden. W tym momencie łatwo powiedzieć, że jest bardzo ugruntowanym aktorem.

Taylor Paige jest bardziej aspirującą postacią, ale zdecydowanie miała swój udział w dużych rolach. Jej występy obejmują m.in Hit the Floor, Jean of the Joneses, White Boy Rick, Zola, Ma Rainey’s Black Bottom, oraz boogie.

Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley nie ma jeszcze daty premiery, ale będzie miał premierę na Netflix. Produkcja rozpoczęła się w sierpniu 2022 roku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *