Connect with us

technologia

Green Lantern: nagranie rozdrobnionych powierzchni gry SNES

Published

on

Niedawne wydanie Game History Secrets ujawnia materiał rozgrywki z anulowanej gry Super Nintendo The Green Lantern.

Materiał rozgrywki z Zielona LatarniaAnulowana gra wideo z lat 90. wreszcie pojawiła się online.

JEDEN ostatnia rata serial YouTube Sekrety historii gierktóry jest hostowany w Czy wiesz o grach? Channel ujawnia pierwszy materiał filmowy z gry Green Lantern firmy Ocean Software, która została opracowana dla Super Nintendo Entertainment System, zanim została ostatecznie wycofana.

POŁĄCZONY: Opis postaci w HBO Max Green Lantern ujawnia nowego pół-człowieka, pół-obcego bohatera

„Niepublikowany projekt przez dziesięciolecia pozostawał w dużej mierze tajemniczy. Wspomnienia o nim są utrzymywane przy życiu dzięki zarchiwizowanym skanom czasopism i entuzjastycznym stronom internetowym, które zbierają fragmenty. Sekrety historii gier Prowadzący Liam Robertson wyjaśnia. „Dzięki niestrudzonym wysiłkom historyka gry, czyli Franka Gaskinga, twórcy Gry, które nie byłyZnaczna część historii gry została wreszcie zdemistyfikowana. W 2019 roku Frank dążenie do zachowania zaginionego projektu z Ocean przyniosło owoce, kiedy odzyskał prototypową kasetę z projektu. Teraz możemy tylko dać Ci pierwszy na świecie wgląd w grę w ruchu. “

Ocean’s Zielona Latarnia Gra wideo została opracowana dla SNES na początku lat 90. Adaptacja niesławnego wątku fabularnego „Emerald Twilight” z oryginalnego DC Comics, gra pozwoliła graczom walczyć z popularną latarnią Hal Jordan jako Green Lantern, znaną jako Kyle Rayner, po tym, jak stała się paralaksą.

POŁĄCZONY: Circle of Fire: Jak Kyle Rayner prawie odbudował Korpus Zielonej Latarni

Po anulowaniu gry w różnych grach wideo Ensemble DC pojawiły się różne Green Lanterns. Nie byłoby jednak oficjalnego solo Zielona Latarnia Gra do 2011 roku Green Lantern: Rise of the Manhunter, link do roku 2011 Zielona Latarnia Film z Ryanem Reynoldsem i Halem Jordanem.

READ  Od dawna fani „gejowskiego bowsera” narzekają na utratę najsłynniejszej linii Mario 64 w Super Mario 3D All-Stars • Eurogamer.pl

Źródło: YouTube DidYouKnowGaming?

Miles Morales i Peter Parker z Insomniacs Spider-Man razem

Następną grą Insomniac Spider-Mana miał być Miles Morales 2


O autorze

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *