Connect with us

Zabawa

GRA WŁĄCZONA: „Symulator stacji benzynowej” pozwala graczom pracować

Published

on

„Symulator stacji benzynowej” to najnowsza gra polskiej firmy Drago Entertainment, która pozwala… mieć pracę?

Najwyraźniej symulatory zyskują na popularności i są dziwnym gatunkiem, ponieważ często zawierają codzienne, powtarzalne zadania, które można by uznać za pracę w prawdziwym świecie. Ludzie zwykle grają w gry dla zabawy, kiedy nie pracują – więc po co wracać do domu z pracy, a potem siedzieć przy komputerze lub konsoli i udawać, że pracują?

Symulatory istnieją od dziesięcioleci, wcześnie były używane jako trenerzy do różnych bardziej technicznych zadań, takich jak symulatory lotu i symulatory planowania miasta, z różnym stopniem realizmu.

Niektóre są tak realistyczne, że można grać w niektóre symulatory lotu i nauczyć się latać samolotami komercyjnymi. A niektóre są po prostu absurdalne, jak zaskakująco dobrze przyjęty „Goat Simulator” z 2014 roku, który obiecywał najnowszą technologię symulacji kóz. Niektóre mogą być zaskakująco relaksujące, takie jak „Symulator rolnictwa” lub różne symulatory polowań.

„Symulator stacji benzynowej” to bardziej stres i piekło zakupów niż relaks i całkiem nieźle sprawia, że ​​jest to całkiem zabawne.

Gra rozpoczyna się od wjazdu głównego bohatera do zabitej deskami i obskurnej stacji obsługi przy autostradzie, słusznie nazwanej Dust Bowl. Dziedziczysz dom po hojnym wujku, który, jak się okazuje, ma jakieś nędzne sprawy poboczne, a później zaczyna na ciebie polować, by spłacić swoją hojność.

„Symulator stacji benzynowej” to zasadniczo seria mini-gier, które wykonują różne zadania, takie jak tankowanie samochodów, sprawdzanie ludzi przy kasie, malowanie ścian, czyszczenie podłóg i zbieranie śmieci. Im jesteś lepszy, tym szczęśliwsi będą klienci, co oznacza, że ​​pojawi się więcej klientów, co oznacza, że ​​musisz pracować jeszcze szybciej, a wkrótce gra wymknie się trochę spod kontroli.

Wystarczy kilka godzin, by zamienić Dust Bowl w coś przypominającego szanowany przystanek na Route 66, ale Twoje umiejętności w zakresie mikrozarządzania muszą być na najwyższym poziomie. Klienci nie tylko pojawią się, aby kupić gaz; wchodzą też i kupują przekąski, napoje, prezenty i gazety. Będziesz korzystać z toalet. I po drodze zrobią śmieszny bałagan, nie tylko śmieci, ale także od czasu do czasu martwe ryby wypadające im z kieszeni.

READ  Dorota Szelągowska rozwiodła się po raz trzeci ?!

Jeśli Twoja firma nie jest czysta, klienci będą narzekać. Jeśli nie zostaną szybko wyrejestrowani przy kasie, będą narzekać. Więcej skarg, mniej klientów i mniej pieniędzy oznacza wściekłego wujka, a tego nie chcemy.

[Video not showing up above? Click here to watch » arkansasonline.com/1018gas/]

A im lepiej to robisz, tym więcej opcji odblokowuje, co pozwala zrobić więcej. Wkrótce będziesz biegał w tę i z powrotem, napełniając samochody, naprawiając pojazdy w garażu obok, skanując zakupy wypchanych zwierząt, alkoholi i kowbojskich kapeluszy, sprzątając łazienki, zamawiając więcej zapasów, uzupełniając półki i rozładowując furgonetki.

A kiedy myślisz, że nie możesz już tego robić, możesz zatrudnić kilku pracowników, co naprawdę pomaga, zwłaszcza gdy przyjeżdża autobus wycieczkowy pełen entuzjastów Strefy 51, a turyści w maskach obcych ustawiają się w drodze do sklepu.

Pracownicy oczywiście nie pracują za darmo i potrzebują przerw i przerw, a to kolejna rzecz, którą trzeba zarządzać; ale warto mieć trochę, zwłaszcza, gdy lokalny chuligan Dennis (jest poważnym zagrożeniem) przychodzi i zaczyna malować graffiti na twoich ścianach lub rzucać śmierdzące bomby w klientów. Albo jeśli twój wujek zadzwoni i zażąda tego właśnie wtedy, gdy myślałeś, że masz za sobą uczciwy, ogólnoamerykański biznes, zacznij łamać walizki klientów.

„Symulator stacji benzynowej” całkiem nieźle symuluje uczucie zbytniego zajętości i zbyt małej ilości czasu, co niektórym wydaje się być naprawdę przyjemne (patrzę na was, ludzie z osobowościami typu A).

Od czasu do czasu będą się pojawiać błędy i dziwne zdarzenia fizyczne, ale jest też przycisk, który zresetuje wszystkie pojazdy i klientów, a jeśli potrzebujesz przerwy, stacja może być zamknięta dla klientów.

Nie jestem pewien, jak dobrze „Symulator stacji benzynowej” wzbudzi zainteresowanie po pierwszych kilku godzinach, ale przez jakiś czas była to mile widziana zmiana. Szacuję, że treść będzie trwała od 10 do 13 godzin, czyli mniej więcej dwa razy więcej czasu dla osób, które chcą osiągnąć wszystkie te sukcesy.

READ  Netflix ma teraz gry mobilne. Użytkownicy Androida otrzymują je jako pierwsi

„Symulator stacji benzynowej” jest obecnie dostępny tylko na PC, ale zostanie wydany w 2022 roku na konsole Playstation4 i Xbox One.

Symulator stacji benzynowej

Platforma: okno

Koszty: 19,99 USD

Wycena: Nastolatki za przemoc, zdjęcia i sprzedaż alkoholu / tytoniu

Wynik: 6 z 10

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *