Connect with us

technologia

Gra Epic Kills Battle Royale zaledwie sześć miesięcy po premierze

Published

on

zdjęcie: Rumbleverse

W sierpniu 2022 roku Epic Games – twórcy m.in Czternaście dniMenedżer sklepu Epic Games, twórca silnika Unreal Engine, Rich As God – wypuścił grę typu battle royale opartą na walce wręcz Rumbleverse. Jest teraz styczeń 2023 r. (dla mnie luty tutaj w Australii), a gra jest już eliminowana.

Oto kilka wrażeń, które Zack napisał we wrześniu 2022 roku– może pamiętasz tylko wrzesień 2022 właśnie się stało– w którym stwierdził, że było całkiem nieźle, chociaż gatunek battle royale trochę się znudził, a sam Epic miał już Fortnite!

Nawet jeśli jestem jakimś gównem Rumbleverse i uważam, że jego system wyzwań jest w tej chwili nieco anemiczny, wciąż nie mogę się doczekać ponownego załadowania go i kontynuowania gry. W 2022 roku jest tak wiele dobrych (i złych) strzelanek typu battle royale. Ale naprawdę dobra, kolorowa i ekscytująca bitwa królewska o tematyce zapaśniczej – nie mniej odmiana typu solid body – jest miłym akcentem. Mam nadzieję, że gra przetrwa i doczeka się kolejnych sezonów z większą zawartością, zadaniami i wyzwaniami, które sprawią, że gra będzie jeszcze przyjemniejsza nawet dla tak kiepskiego wojownika jak ja.

łomot

Decyzję o zaprzestaniu produkcji gry ogłosili dziś deweloperzy Iron Galaxy:

Następnie opublikowali krótkie oświadczenie na stronie internetowej swojej firmy, dzieląc się nadzieją, że to, że Epic kończy grę, nie oznacza, że ​​​​jest martwa na zawsze i że „być może wcześniej tego nie widziałeś”. huk w ostatecznej postaci”:

W Iron Galaxy mocno wierzymy w znaczenie łączenia ludzi w celu dzielenia się znaczącymi doświadczeniami w grach. Każdy z nas jest graczem. To motywuje nas do tworzenia. Wraz z ogłoszeniem Rumbleverse Sunset chcemy podzielić się bardziej osobistymi wrażeniami z graczami, którzy dołączyli do nas w Grapital City.

Kiedy pracujesz nad grą wideo, wyobraź sobie społeczność, która pewnego dnia pojawi się, aby w nią grać. Od lat marzyliśmy o tętniącym życiem mieście pełnym ludzi walczących o tytuł mistrza. Staraliśmy się stworzyć tętniące życiem miejsce, które celebruje ducha rywalizacji. Naszym celem było przywrócenie radości z gier online dla wielu graczy.

Ludzie, którzy dali szansę Rumbleverse i przyjęli to jako nowe hobby, każdego dnia potwierdzają, że wcielamy nasze pomysły w życie. Uwielbialiśmy patrzeć, jak grasz. Nauczyliśmy się z waszych historii i spostrzeżeń. Rozpowszechniliśmy nawet dzieła sztuki, które stworzyłeś, aby uwiecznić Twoje najlepsze chwile w drodze.

Mamy szczerą nadzieję, że ta wiadomość nie oznacza końca Rumbleverse. Być może nie widzieliście Rumble w ostatecznej formie. Kiedy będziemy mogli powitać ludzi z powrotem na pokładzie barki bojowej, mamy nadzieję, że tam będziesz, zasznurowany i gotowy do zajęcia należnego ci miejsca w armacie.

Iron Galaxy będzie nadal rozwijać gry. To nasza pasja i nasz cel. Nasi ludzie są pełni umiejętności i inspiracji, aby utrzymać świat w ruchu.

Dziękuję za grę. To nie ostatnia wiadomość, którą od nas usłyszysz. To nie ostatni raz zapraszamy Was do zabawy.

Serwery gry zostaną wyłączone 28 lutego.

READ  Ogłoszono kolekcję Capcom Fighting Collection na PS4, Xbox One, Switch i PC; zawiera 10 utworów z wycofanym kodem sieciowym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *