Connect with us

technologia

Gotham Knights jest opóźnione do 2022 roku

Published

on

Gotham Knights zostało przełożone na 2022 rok. WB Games. Montrealska gra kooperacyjna Batman pierwotnie miała zostać wydana w tym roku, ale tak się nie stanie. Zgodnie z oświadczeniem opublikowanym na oficjalnym koncie Gotham Knights na Twitterze, tytuł zostanie wydany globalnie w 2022 roku, według zespołu, zgodnie z opóźnieniem, zespół „może mieć więcej czasu, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia”.

To najnowsze z serii nowych opóźnień w grach ogłoszonych w 2021 roku.

Gotham Knights to kooperacyjna wersja gry akcji Batman z otwartym światem. Gracze mogą wybierać spośród Nightwing, Batgirl, Robin i Red Hood, każdy z własnym stylem gry. Gotham Knights obsługuje grę kooperacyjną dla dwóch graczy, więc znajomy online może dołączyć do ciebie w otwartym świecie w Gotham City.

Powodem, dla którego gracze rywalizują z jednym z lojalnych sojuszników Batmana, a nie z samym Mrocznym Rycerzem, jest to, że Batman nie żyje w Gotham Knights. Tak przynajmniej zaczyna się gra.Samo Gotham City będzie prawdziwym otwartym światem, a reżyser Patrick Redding mówi, że w ogóle nie będzie bramkowania poziomów. Dzięki temu gracze mogą swobodnie wędrować po mieście, albo huśtać się po budynkach, albo za pomocą koła nietoperza.

Gotham Knights to tylko najnowsza duża gra wideo, pierwotnie zaplanowana na 2021 rok i ma zostać opóźniona. Inne tytuły to Hogwarts Legacy, które zostało przełożone na 2022 r., The Lord of the Rings: Gollum, Gran Turismo 7, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 i nie tylko. Pełną listę późnych gier można znaleźć tutaj.

Matt TM Kim jest redaktorem wiadomości IGN.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.