Connect with us

Nauka

Gordon Chang alarmuje o chińskich ambicjach: „Następny 11 września będzie w kosmosie”

Published

on

Ameryka musi znaleźć sposób na „ochronę siebie i nas zasoby w kosmosie, ponieważ chiński dostaną się na Księżyc – ostrzegł Gordon Chang,Kąt Ingraham” Poniedziałkowa noc.

„Zamierzają zająć najlepsze miejsca do wykorzystania komercyjnego i najlepsze miejsca do celów wojskowych” – powiedział gospodarzowi Jesse Wattersowi autor „The Coming Collapse of China”. „Musimy się tam dostać najpierw. Możemy to zrobić i bez Chińczyków”.

Chang i Watters zareagowali raport Politico który twierdził, że główni doradcy prezydenta elekta Joe Bidena wezwali nową administrację do zawarcia „partnerstwa o ograniczonej przestrzeni” z Pekinem w nadziei na złagodzenie napięć między oboma krajami.

Chang powiedział Wattersowi, że doradcy, o których mowa, „wyszli z administracji Obamy, gdzie mieliśmy okropną politykę kosmiczną, w której … pozwoliliśmy Chińczykom poczynić wielkie kroki w bardzo niekorzystnej dla nas sytuacji, ponieważ, wiesz, to brzmi nieźle, że my mogą współpracować z Chińczykami w kosmosie, ale wiemy, że każdego roku kradną setki miliardów dolarów amerykańskiej własności intelektualnej.

HALEY: AMERYKANIE MUSZĄ „OBUDZIĆ SIĘ,” ZROZUMIEĆ CHINY CHCĄ „ZDOMINOWAĆ ŚWIAT”

„Ale co ważniejsze, chiński program kosmiczny ma charakter militarny” – dodał Chang. „Zatem wszelkie transfery technologii doprowadzą do poprawy zdolności wojskowych Chin i konfiguracji Chin [of] jego wojsko ma zabijać Amerykanów. Jest to więc okropna propozycja polityczna ze strony zespołu ds. Zmiany firmy Biden ”.

Podczas administracji Obamy, Chang powiedział Wattersowi, Stany Zjednoczone „miały dużą przewagę nad Chinami w kosmosie. Prezydent Obama powiedział, i brzmi to rozsądnie:„ Cóż, nie powinniśmy militaryzować kosmosu, ponieważ będziemy wielkimi przegranymi ”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Problem z tymi rozsądnie brzmiącymi słowami polegał jednak na tym, że Chiny i Rosja militaryzowały przestrzeń kosmiczną, przeprowadzały proces weopanizacji, a my nie chroniliśmy naszych aktywów w kosmosie” – dodał Chang. „Więc straciliśmy dużo ziemi i niestety nie rozumiemy bojowości zarówno Moskwy, jak i Pekinu. Więc to, co na powierzchni brzmiało rozsądnie, było w rzeczywistości błędne w skrajnym stopniu.

READ  Chcesz pomalować paznokcie, ale masz mało czasu i pieniędzy?

Chang zakończył ostrym ostrzeżeniem o potencjalnym wyniku niebiańskich ambicji Chin, mówiąc: „Następny 11 września będzie w kosmosie, a my będziemy jego ofiarami”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.