Connect with us

technologia

Genshin Impact otrzymuje nowy zwiastun z piękną nową postacią Ganyu

Published

on

Aktualności

Deweloper Genshin Impact, MiHoYo, z przyjemnością publikuje zwiastuny swoich nowych postaci, a dziś wypuścił nowy dla popularnego RPG akcji.

Twórca Genshin Impact, MiHoYo, naprawdę uwielbia publikować zwiastuny swoich nowych postaci, a dziś wypuścił nowy dla popularnego RPG akcji.

Zwiastun koncentruje się na nowej postaci Ganyu i przerywa najmłodszy łańcuch chłopców, aby przedstawić kolejną kobiecą postać.

Możesz je sprawdzić poniżej. Dołączyliśmy zarówno angielskie, jak i japońskie zwiastuny, abyś mógł dokonać wyboru na podstawie swoich preferencji głosowych.

Oto krótkie wprowadzenie do Ganyu.

„Porusza się lekko ulicami i alejkami. Ma kilka sekretów na temat portu Liyue, którymi może się z tobą podzielić w nocy przed wschodem słońca. “

Jeśli chcesz zobaczyć więcej Genshin Impact, możesz się tym cieszyć kolejny zwiastun o Diluc, jeden Skoncentruj się na dwudziestu, dwie przyczepy, które przedstawiają Fischla, trzy prezentacja koniczyna, jeden na Jean, jeden na Keqing, a aż trzy Z Childe, jeden pokazuje Zhongli, jeden z Xinyanemi a Skoncentruj się na albedo. Możesz Przeczytaj także naszą aktualną recenzję.

Gra jest już dostępna na PS4, PC, iOS i Android. Planowana jest również wersja przełącznika. Nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery konsoli Nintendo. Oczywiście jest w pełni grywalny również na PS5.

Ostatnio to zrobiliśmy przeprowadził wywiad z MiHoYo na temat platform gry, inspiracji i nie tylko.

READ  Guilty Gear: Pogoń za zwiastunem „Tryby gry”; Bardziej szczegółowe tryby
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *