Connect with us

Zabawa

Genialny Piotr Szeląg pozwala spać małej Nenie z suszarką: „Mój spokój. Twój spokój” (FOTO)

Published

on

Nie jest tajemnicą, że dla celebrytów ciąża zwykle okazuje się świetnym posunięciem marketingowym, które przyciąga uwagę mediów. Tak też było Lary Gesslerktóra ponad miesiąc temu powitała na świecie swoją pierworodną córkę, Nie? Nie. córka Magda Gessler Jest teraz całkowicie pochłonięta macierzyństwem, opowiadając fanom, jak karmi piersią swoją córkę i jakie są ich wspólne chwile. 31-latek od dawna dąży do „zbliżenia się do natury”. Fascynuje ją prostota i minimalizm. Jej dwa wesela były również skromne: pierwsze, nagrane z & nbspbarmanem i & nbspdruga, tajna, z prawnikiem Piotrem Szelągiem.

Odkąd Nena zadebiutowała na Instagramie, jest nią zarówno celebrytka, jak i jej mąż Piotr Szeląg Coraz chętniej dzielą się ze światem nowymi zdjęciami swoich dzieci. Mała Nena to także oko głowy słynnej babci.

Zobacz też: To będą jej pierwsze takie wakacje

Wydaje się, że Piotrek – podobnie jak jego żona – również czuje się jak w domu w nowej rzeczywistości. Coraz więcej uroczych zdjęć z dziewczyną pojawia się na profilu prawnika, które podbijają serca internautów. W niedzielę Szeląg po raz kolejny oczarował sporą grupę Instamatek, udostępniając swoje zdjęcie i śpiącą małą Nenę. Ciekawy, Na zdjęciu widać suszarkę, której buczenie jest zwykle niezawodnym sposobem usypiania dzieci.

bDpyZaAd

Mój pokój. Twój spokój. Zdjęcie Lara Gessler – Jego ojciec podpisał zdjęcie.

Zgodnie z oczekiwaniami, post wzbudził prawdziwy podziw internautów, co było widoczne w liczbie komentarzy.

Nasza suszarka też była dobrym przyjacielem.

Cudowne zdjęcie, tyle miłości.

bDpyZaAe

Ładne zdjęcie. Tata z małą córeczką. Szczęśliwy!

bDpyZaAf
bDpyZaAg
bDpyZaAy

READ  Rockie Awards 2022: Zwycięzcy | Telewizja dziś wieczorem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.