Connect with us

Zabawa

Disney Plus przyjedzie do Izraela tego lata

Published

on

Usługa przesyłania strumieniowego Disney Plus ma zostać wydana w Izraelu tego lata, ogłosiła w środę firma Walt Disney Company.

Gigant multimedialny powiedział, że usługa zostanie uruchomiona latem tego roku w 42 nowych krajach i 11 nowych terytoriach na całym świecie. Wśród nich są Polska, Jemen, Jordania, ZEA, Turcja, Liban i Watykan.

Nie podano jeszcze, jaka będzie cena usługi w Izraelu. Według szacunków opublikowanych przez Ynet, usługa ma kosztować 34,90-39,90 NIS (11-13 USD) miesięcznie.

W komunikacie prasowym powiedziano, że Disney Plus zaoferuje również nową markę treści rozrywkowych Star, za pośrednictwem której będzie oferować treści z 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX i Searchlight Pictures. Treść będzie wyświetlana z napisami w języku hebrajskim.

Disney Plus został uruchomiony jesienią 2019 roku w USA, Kanadzie i Holandii i ma 118 milionów subskrybentów.

W Izraelu będzie konkurować z kilkoma konkurencyjnymi usługami, takimi jak Netflix, Amazon Prime Video i Apple TV, z których wszystkie są już dostępne z treściami dostosowanymi do lokalnych odbiorców.

Opowiadanie pilnej historii

Podczas globalnej pandemii jeden mały kraj prowadzi badania, które pomagają kierować polityką zdrowotną na całym świecie. Jak skuteczne są szczepionki przeciw COVID-19? Czy po pierwszych dwóch strzałach pomaga trzecia dawka? A co z czwartą?

Kiedy The Times of Israel zaczął relacjonować COVID-19, nie mieliśmy pojęcia, że ​​nasz mały rytm stanie się tak centralną częścią globalnej historii. Kto mógł wiedzieć, że Izrael będzie pierwszy w niemal każdym momencie historii szczepień – i generować badania, które są dziś tak pilnie potrzebne?

Nasz zespół opisał tę historię z rygorem i dokładnością, które charakteryzują Times of Israel w różnych tematach. Jeśli jest dla Ciebie ważne, aby taka organizacja medialna istniała i rozwijała się, zachęcam do wspierania naszej pracy. Czy dołączysz dzisiaj do społeczności The Times of Israel?

READ  „Królowa życia” jest pełna dumy. Dagmara Kaźmierska chwaliła sukces swojego syna

Dziękuję Ci,

Nathan Jeffaykorespondent ds. zdrowia i nauki

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to widzieć

Jesteś poważny. Doceniamy to!

Dlatego codziennie przychodzimy do pracy – aby zapewnić wymagającym czytelnikom, takim jak Ty, relacje z Izraela i świata żydowskiego, które trzeba przeczytać.

Więc teraz mamy prośbę. W przeciwieństwie do innych serwisów informacyjnych, nie wprowadziliśmy paywalla. Ale ponieważ dziennikarstwo, które prowadzimy, jest kosztowne, zapraszamy czytelników, dla których The Times of Israel stał się ważny, aby pomogli nam wesprzeć naszą pracę, dołączając Czasy społeczności Izraela.

Już za 6 USD miesięcznie możesz wesprzeć nasze wysokiej jakości dziennikarstwo, jednocześnie ciesząc się The Times of Israel BEZ REKLAMa także dostęp do ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla członków społeczności Times of Israel.

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to widzieć

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.