Connect with us

Zabawa

Gebeka osiąga wysokie wyniki sprzedaży animacji „Living Large” i „Diplodocus” w Cannes (wyłącznie) | Aktualności

Published

on

Gebeka International, firma Hildegarde Goodfellas, podpisała serię międzynarodowych sprzedaży filmów animowanych Wojtka Wawszczyka Diplodok i Kristiny Dufkovas wielkie życie.

Opowieść o przygodach dinozaurów Diplodok został sprzedany firmie Signature Entertainment w Wielkiej Brytanii i całej Europie Vertigo Films w Hiszpanii, Cinemundo w Portugalii, Pro Film w Bułgarii, Acme Film w krajach bałtyckich, Ads Service na Węgrzech i w Rumunii, Distri7 w krajach Beneluksu, Arthouse Traffic na Ukrainie i Njutafilms za Skandynawia .

Film został również sprzedany Boxoo Entertainment w Korei i Wietnamie, Forefront Media Group w RPA, Front Row Entertainment na Bliskim Wschodzie, Film House w Izraelu i Skeye Inflight Entertainment.

Diplodok toczy się w magicznym, komiksowym świecie i towarzyszy tytułowemu dinozaurowi w jego przygodzie, której celem jest uratowanie rodziców, którzy zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Wraz z czarodziejem i dwoma kapryśnymi naukowcami napotyka po drodze fantastyczne stworzenia i niesamowite miejsca.

Film jest obecnie w produkcji i właśnie został pokazany w Cannes. Jest inspirowany polskimi komiksami Tadeusza Baranowskiego, które sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Producentami są Human z Polski i PFX z Czech.

Gebeka odnotowała również znaczną sprzedaż kreskówki Kristiny Dufkovej wielkie życie, współczesna opowieść o dorastaniu o samoakceptacji, miłości i przyjaźni oparta na powieści Mikaela Olliviera La Vie, hurt.

Film został sprzedany Klockworx w Japonii, Karma Films w Hiszpanii, Front Row Entertainment na Bliskim Wschodzie, Cinemundo w Portugalii, Garsu Pasaulio Irasai w krajach bałtyckich, Demiurg w byłej Jugosławii i Skeye Inflight Entertainment.

Wyprodukowane przez Barletta i Novinski z Czech we współpracy z Novanima Productions z Francji. wielkie życie Opowiada o 12-letnim chłopcu, który jest prześladowany z powodu swojej wagi i próbuje odwrócić sytuację za pomocą diety i zdobyć dziewczynę swoich marzeń.

Film jest również w produkcji. Pojawia się Les Film du Préau wielkie życie we Francji, z zamiarem publikacji w 2024 r.

Założona w 2021 roku firma zajmująca się dystrybucją animacji jest w trakcie produkcji w Cannes z pełną listą nadchodzących filmów fabularnych, w tym Claude’a Barrasa dzicy. Guillaume’a Ivernelsa legendarny, Alexis Ducord i Feben Elias Saba I Liae Cho-Han i Mailys Vallade Mała Amelia czyli postać deszczu, plus oficjalna selekcja Sepideh Farsi z Annecy i Berlina Syrena.

READ  Południowokoreańska „fala” stała się globalna

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *