Connect with us

Sport

Gdzie oglądać Polska vs Turcja w USA: Ćwierćfinały Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej Kobiet 2024

Published

on

Gdzie oglądać Polska vs Turcja w USA: Ćwierćfinały Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej Kobiet 2024

Sporty

Polska zmierzy się z Turcją w ćwierćfinale Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej Kobiet 2024 FIVB. Oto kiedy, gdzie, o której godzinie i jak możesz oglądać lub transmitować na żywo tę grę w USA.

© IMAGO / AFLOSPORTIlkin Aydin i Elif Sahin z Turcji

Polska są gotowi stawić czoła Indyk w Krajowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet FIVB 2024 Ćwierćfinały. Oto wszystkie ważne szczegóły, w tym data meczu, godzina rozpoczęcia i różne opcje transmisji strumieniowej dostępne dla widzów w Stanach Zjednoczonych.

Ten mecz wyłoni ostatecznych półfinalistów turnieju, który okazał się bardzo trudny. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny o podobnej sile, co zapowiada bardzo trudny i wyrównany pojedynek, w którym wszystko może się zdarzyć i każda z drużyn może wyjść zwycięsko.

Z jednej strony jest jeden z głównych konkurentów, Polskaktóra chce wrócić do czołowej czwórki po imponującym sezonie zasadniczym z bilansem 10-2. Po drugiej stronie jest obrońca tytułu, Indyksą zdeterminowani obronić tytuł zdobyty w 2023 roku.

Kiedy odbędzie się mecz Polska – Turcja?

Gra dla nich Krajowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet FIVB 2024 Ćwierćfinały pomiędzy Polska I Indyk jest odtwarzane Piątek, 21 czerwca, godzina 9:30 czasu wschodniego.

Reprezentacja Polski – IMAGO / Photostyk

Polska vs Türkiye: Czas według stanu w USA

ET: 9:30 RANO
CT: 08:30
MT: 19:30
P.T: 6:30 WIECZOREM

Oto jak oglądać mecz Polska kontra Turcja w USA

The Krajowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet FIVB 2024 Mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Polska I Indyk emitowany w amerykańskiej telewizji Volleyball World TV.

Leonardo Herrera jest wielojęzycznym dziennikarzem i pisarzem w Bolavip US z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Narodowym w La Plata i biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Leonardo specjalizuje się w szerokiej gamie sportów, obejmującej piłkę nożną, koszykówkę, sztuki walki, tenis i sporty motorowe. Na swoim obecnym stanowisku koncentruje się na tworzeniu angażujących zapowiedzi wydarzeń, wykorzystując swoje umiejętności językowe i rozległą wiedzę sportową w celu zwiększenia dostępności treści dla odbiorców na całym świecie.

READ  Dom opieki Montoursville zbiera fundusze dla Ukrainy | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *