Connect with us

Sport

Gdzie oglądać Polska – Serbia w USA: Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB, tydzień 2

Published

on

Gdzie oglądać Polska – Serbia w USA: Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB, tydzień 2

Sporty

Polska zmierzy się z Serbią w pierwszej kolejce 2. tygodnia Ligi Narodów FIVB Siatkówki Kobiet 2024. Oto kiedy, gdzie, o której godzinie i jak możesz oglądać lub transmitować na żywo tę grę w USA.

© IMAGO / NewspixReprezentacja Polski w siatkówce

Polska są gotowi, Serbia w pierwszym dniu meczowym Krajowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet FIVB 2024 Tydzień 2. Tutaj znajdziesz wszystkie ważne szczegóły, w tym datę meczu, godzinę rozpoczęcia i różne opcje transmisji strumieniowej dostępne dla widzów w USA.

Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, a każda z nich osiąga zupełnie inne wyniki w pierwszym tygodniu rozgrywki. Obaj są pretendentami do ćwierćfinału Polski Ambicje są wyższe. Ich ambicje są uzasadnione, gdyż mają na koncie nienaganny bilans czterech zwycięstw i zero porażek oraz nie stracili ani jednego seta, co czyni ich niekwestionowanymi liderami tabeli.

W przeciwieństwie, Serbia Początek był mniej genialny. Mając jedno zwycięstwo i trzy porażki, desperacko potrzebują zwycięstw, aby poprawić swoją pozycję i mają świadomość, że stoją przed jednymi z najtrudniejszych przeciwników w lidze.

Kiedy zostanie rozegrany mecz Polska – Serbia?

Mecz pierwszego dnia Krajowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet FIVB 2024 Tydzień 2 pomiędzy Polska I Serbia jest odtwarzane Wtorek, 28 maja, godzina 16:00 (czasu polskiego).

Serbscy gracze w meczu z Brazylią – IMAGO / Fotoarena

Polska vs Serbia: czas według stanu w USA

ET: 16:00
CT: 15:00
MT: Zegar 14:00
P.T: 13:00

Oto jak oglądać mecz Polska kontra Serbia w USA

The Krajowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet FIVB 2024 Pierwszy tydzień gry pomiędzy Polska I Serbia emitowany w amerykańskiej telewizji Volleyball World TV.

Leonardo Herrera jest wielojęzycznym dziennikarzem i pisarzem w Bolavip US z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Narodowym w La Plata i biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Leonardo specjalizuje się w szerokiej gamie sportów, obejmującej piłkę nożną, koszykówkę, sztuki walki, tenis i sporty motorowe. Na swoim obecnym stanowisku koncentruje się na tworzeniu angażujących zapowiedzi wydarzeń, wykorzystując swoje umiejętności językowe i rozległą wiedzę sportową w celu zwiększenia dostępności treści dla odbiorców na całym świecie.

READ  Mężczyzna umiera po wślizgnięciu się pod pojazd News, Sports, Jobs
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *