Connect with us

Zabawa

Gdzie oglądać i streamować Shoah online za darmo?

Published

on

Wlać: Claude Lanzman
Szymon Srębnik
Michał Podchlebnik
Motke Zaidl
Jan Karski

Geny:

film dokumentalny

fabuła

Dyrektor: Claude Lanzman

Data wydania: 21 kwietnia 1985

Claude Lanzmann wyreżyserował ten 9½-godzinny film dokumentalny o Holokauście, nie wykorzystując ani jednej klatki z materiałów archiwalnych. Przeprowadza wywiady z ocalałymi, świadkami i byłymi nazistami (których musiał potajemnie sfilmować, ponieważ zgodzili się tylko na przesłuchanie). Jego styl prowadzenia wywiadów, w którym pyta o najdrobniejsze szczegóły, skutecznie sumuje te szczegóły, tworząc mrożący krew w żyłach portret wydarzeń nazistowskiego ludobójstwa. Pokazuje również, a niektórzy jego badani pokazują, że antysemityzm, który spowodował śmierć 6 milionów Żydów w Holokauście, wciąż żyje i ma się dobrze wśród wielu ludzi, którzy nadal mieszkają w Niemczech, Polsce i gdzie indziej.

Netflix

Shoah nie można oglądać w serwisie Netflix. Jeśli interesują Cię inne filmy i programy, możesz uzyskać dostęp do obszernej biblioteki tytułów Netflix przy różnych kosztach subskrypcji w zależności od wybranego planu: 9,99 USD miesięcznie za plan Podstawowy, 15,99 USD miesięcznie za plan Standard i 19,99 USD miesięcznie dla planu premium.

Cześć

Ty też nie jesteś na Hulu! Ale ceny tej usługi przesyłania strumieniowego zaczynają się obecnie od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD za rok. To 12,99 USD miesięcznie za wersję bez reklam, 64,99 USD miesięcznie za Hulu + Live TV lub 70,99 USD za Hulu + Live TV bez reklam.

Disney Plus

Disney Plus się rozwija, ale ich branding jest nadal dość specyficzny, a Shoah nie jest obecnie dostępny do przesyłania strumieniowego. Disney+ pozwala wybierać spośród szerokiej gamy programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

HBO maks.

Przepraszamy, Shoah nie jest dostępne w HBO Max. Jest mnóstwo treści z HBO Max za 14,99 $ miesięcznie, taka subskrypcja jest wolna od reklam i daje dostęp do wszystkich tytułów w bibliotece HBO Max.Platforma streamingowa ogłosiła wersję z reklamami w cenie 9 $.99 miesięcznie kosztuje dużo mniej.

Amazon Prime Video

Obecnie Shoah nie można oglądać za darmo w Amazon Prime Video. Nadal możesz kupować lub wypożyczać inne filmy za pośrednictwem ich usługi.

Premia pawia

Shoah nie dostał się do biblioteki strumieniowej Peacock. Peacock ma wiele innych programów i filmów za jedyne 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie za konto premium.

Znakomity plus

Shoah też nie ma w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja usługi wspieranej reklamami Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Telewizor apple

Shoah nie jest obecnie na Apple TV+, przepraszam! W międzyczasie możesz oglądać najwyższej klasy programy, takie jak Ted Lasso, na Apple TV w cenie abonamentu 4,99 USD miesięcznie.

DIRECTTV

Jeśli masz Direct TV, możesz oglądać Shoah w ich usłudze za darmo! Masz również dostęp do tysięcy innych programów i filmów! Cieszyć się.

Kanał Amazon AMC+

8,99 USD

Kanał premium AMC+ Roku

8,99 USD

READ  Ruszaj w drogę na górną przerwę jesienną - The First News
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.