Connect with us

Zabawa

Gdzie oglądać i streamować „Podwójne życie Weroniki” online za darmo?

Published

on

Wlać: Irena Jakub
Halina Gryglaszewska
Filip Volter
Guillaume de Tonquedec
Kalina Jędrusik

Geny:

teatr

sekret

Fantazja

Dyrektor: Krzysztof Kieślowski

Data wydania: 15 maja 1991

Véronique to piękna młoda Francuzka, która aspiruje do miana znanej piosenkarki; Weronika mieszka w Polsce, ma podobny cel zawodowy i wygląda dokładnie jak Véronique, chociaż nie są ze sobą spokrewnieni. Film opowiada o obu kobietach, które zmagają się z wzlotami i upadkami swojego indywidualnego życia, a Véronique wdaje się w nieoczekiwany romans z Alexandre Fabbri, lalkarzem, który może jej pomóc w jej egzystencjalnych zmaganiach.

Netflix

Niestety, The Double Life of Véronique nie jest dostępne w serwisie Netflix. Chociaż, w zależności od wybranego planu, możesz uzyskać dostęp do ogromnej biblioteki programów i filmów w serwisie Netflix przy różnych kosztach subskrypcji: 9,99 USD miesięcznie za plan podstawowy, 15,99 USD miesięcznie za plan standardowy i 19,99 USD miesięcznie za plan premium .

Cześć

Podwójne życie Véronique nie jest dostępne do oglądania na Hulu. Jednak ceny tej usługi przesyłania strumieniowego zaczynają się obecnie od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD za cały rok. To 12,99 USD miesięcznie za wersję bez reklam, 64,99 USD miesięcznie za Hulu + Live TV lub 70,99 USD za darmową Hulu + Live TV.

Disney Plus

Niestety, The Double Life of Véronique nie będzie transmitowane w Disney Plus. Disney+ pozwala wybierać spośród szerokiej gamy programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

HBO maks.

Przepraszamy, Double Life Véronique nie jest dostępne w HBO Max. Jest mnóstwo treści z HBO Max za 14,99 USD miesięcznie, taka subskrypcja jest wolna od reklam i daje dostęp do wszystkich tytułów w bibliotece HBO Max.Platforma streamingowa ogłosiła wersję z reklamami w cenie 9,99 USD miesięcznie kosztuje dużo mniej.

Amazon wideo

Niestety, The Double Life of Véronique nie jest dostępne do bezpłatnego przesyłania strumieniowego na Amazon Prime Video. Możesz jednak wybrać inne programy i filmy do oglądania, ponieważ istnieje szeroki wybór programów i filmów za 14,99 USD miesięcznie.

Premia pawia

Podwójne życie Véronique nie jest dostępne do obejrzenia na Peacocku w momencie pisania. Peacock oferuje subskrypcję, która kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie w przypadku konta premium. Podobnie jak jej imiennik, platforma do przesyłania strumieniowego jest bezpłatna, ale zawartość jest ograniczona.

Znakomity plus

Podwójne życie Véronique również nie jest dostępne w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja usługi wspieranej reklamami Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Telewizor apple

Podwójne życie Véronique nie jest obecnie dostępne w Apple TV+, przepraszam! W międzyczasie możesz oglądać najwyższej klasy programy, takie jak Ted Lasso, na Apple TV w cenie abonamentu 4,99 USD miesięcznie.

czerwony pieprz

Nie ma kości. Niestety, The Double Life of Véronique nie trafiło jeszcze do serwisu streamingowego Chili.

READ  Rosja wzmaga wysiłki wojenne na Ukrainie po rozpoczęciu rozmów na granicy z Białorusią
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.