Connect with us

Zabawa

Gdzie oglądać i streamować Idę online za darmo?

Published

on

Gdzie oglądać i streamować Idę online za darmo?

Wlać: Jerzy Trela
Agata Trzebuchowska
Agata Kulesza
Dawid Ogrodnik
Johanna Kulig

Geny:

teatr

Dyrektor: Paweł Pawlikowski

Data wydania: 25 października 2013 r.

Anna, młoda nowicjuszka w Polsce lat 60., ma zamiar złożyć śluby, gdy odkrywa rodzinną tajemnicę z lat niemieckiej okupacji.

Netflix

Ida nie jest obecnie na Netflix. Filmy i seriale często pojawiają się i znikają w usłudze przesyłania strumieniowego, chyba że są to oryginały Netflix. Konto Netflix zaczyna się od 9,99 USD i zapewnia pełny dostęp do ich biblioteki bez reklam.

Cześć

Idy nie można oglądać na Hulu. Jednak ceny tej usługi przesyłania strumieniowego zaczynają się obecnie od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD za cały rok. To 12,99 USD miesięcznie za wersję bez reklam, 64,99 USD miesięcznie za Hulu + Live TV lub 70,99 USD za Hulu + Live TV bez reklam.

Disney Plus

Przepraszamy, Ida nie transmituje w Disney Plus. Disney+ pozwala wybierać spośród szerokiej gamy programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie

HBO maks.

Przepraszamy, Ida nie jest dostępna w HBO Max. Jest mnóstwo treści z HBO Max za 14,99 $ miesięcznie, taka subskrypcja jest wolna od reklam i daje dostęp do wszystkich tytułów w bibliotece HBO Max.Platforma streamingowa ogłosiła wersję z reklamami w cenie 9 $.99 miesięcznie kosztuje dużo mniej.

Amazon Prime Video

Jesteś szczęściarzem! Możesz oglądać Idę na Amazon Prime Video za darmo! Amazon Prime Video oferuje szeroką gamę programów i filmów do wyboru z 14,99 USD miesięcznie za subskrypcję Prime.

Premia pawia

Peacock to stosunkowo nowa platforma z wieloma ekskluzywnymi i klasykami, ale Ida nie jest jedną z nich w momencie pisania.

Znakomity plus

Ida też nie jest na Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja usługi wspieranej reklamami Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Telewizor apple

Ida nie jest teraz na Apple TV+, przepraszam! W międzyczasie możesz oglądać najlepiej oceniane programy, takie jak Ted Lasso, na Apple TV w cenie abonamentu 4,99 USD miesięcznie.

DIRECTTV

Jeśli masz Direct TV, możesz oglądać Idę w jej serwisie za darmo! Masz również dostęp do tysięcy innych programów i filmów! Cieszyć się.

READ  Te ZNAKI ZODIAKA się nie starzeją. Jesteś wiecznie młoda, piękna i pełna energii. Sprawdź, czy należysz do tej grupy! [29.10.20]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *