Connect with us

Zabawa

Gdzie oglądać i streamować Hurricane online za darmo?

Published

on

Wlać: Iwan Rheon
Milo Gibson
Stephanie Martini
Marcin Dorociński
Krystof Hadek

Geny:

Wojna

teatr

Dyrektor: David Blair

Data wydania: 07.09.2018

Historia polskich lotników walczących o wolność własnego kraju na obcym niebie. Widziana oczami polskiego pilota myśliwca i poszukiwacza przygód, opowiada o tym, jak Polacy – gnani przez Europę przez niemiecką machinę wojenną – wreszcie stawiają opór. Latające huragany dla RAF nad Wielką Brytanią stały się kluczowym elementem legendy The Few. Wbrew potędze Luftwaffe mieli nadzieję utrzymać przy życiu marzenie o wolnej Polsce, ratując Wielką Brytanię przed nazistowską inwazją.

Netflix

Niestety, Hurricane nigdy nie trafił do Netflixa. Mimo to Netflix oferuje różne programy do oglądania w ramach planów subskrypcji, które kosztują 9,99 USD miesięcznie za plan podstawowy, 15,49 USD miesięcznie za plan standardowy i 19,99 USD miesięcznie za plan premium.

Cześć

Hulu nie można oglądać na Hulu. Jednak ceny tej usługi przesyłania strumieniowego zaczynają się obecnie od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD za cały rok. To 12,99 USD miesięcznie za wersję bez reklam, 64,99 USD miesięcznie za Hulu + Live TV lub 70,99 USD za Hulu + Live TV bez reklam.

Disney Plus

W chwili pisania tego tekstu Hurricane nie jest w Disney+. Disney+ skupia się przede wszystkim na własnych filmach animowanych Disneya i innych dziełach Disneya i jego dystrybucji. Obecna miesięczna cena dla osób zainteresowanych platformą streamingową wynosi 7,99 USD.

HBO maks.

Przepraszamy, Hurricane nie jest dostępny w HBO Max. Jest mnóstwo treści z HBO Max za 14,99 $ miesięcznie, taka subskrypcja jest wolna od reklam i daje dostęp do wszystkich tytułów w bibliotece HBO Max.Platforma streamingowa ogłosiła wersję z reklamami w cenie 9 $.99 miesięcznie kosztuje dużo mniej.

Amazon Prime Video

Hurricane nie jest obecnie dostępny do bezpłatnego oglądania w Amazon Prime Video. Nadal możesz kupować lub wypożyczać inne filmy za pośrednictwem ich usługi.

Premia pawia

Hurricane nie trafił do biblioteki streamingowej Peacocka. Peacock ma wiele innych programów i filmów za jedyne 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie za konto premium.

Znakomity plus

Hurricane również nie ma w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja usługi wspieranej reklamami Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Telewizor apple

Nie ma kości. Hurricane nie jest obecnie przesyłany strumieniowo w bibliotece Apple TV+. Możesz oglądać wiele innych najlepiej ocenianych programów i filmów, takich jak Mythic Quest, Teddy Lasso i Wolfwalkers z biblioteki Apple TV Plus za miesięczną opłatą 4,99 USD.

czerwony pieprz

Nie ma kości. Niestety, Hurricane nie trafił jeszcze do serwisu streamingowego Chili.

Huragan jest obecnie niedostępny do przesyłania strumieniowego.

Chcesz dowiedzieć się, gdzie obejrzeć kolejny film? Zajrzyj na naszą stronę wyszukiwania filmów i dowiedz się, gdzie możesz oglądać i przesyłać strumieniowo tysiące filmów online za darmo.

READ  Fani chwalą nową serię Matta Bakera jako „podnoszącą na duchu” i „cudowną”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.