Connect with us

Zabawa

Gdzie oglądać i streamować Ashes and Diamonds online za darmo?

Published

on

Wlać: Zbigniewa Cybulskiego
Ewa Krzyżewska
Wacław Zastrzeżyński
Adam Pawlikowski
Bogumił Kobielau

Geny:

teatr

romans

Wojna

Dyrektor: Andrzej Wajda

Data wydania: 10.03.1958

Jest maj 1945 roku i nazistowskie Niemcy właśnie się poddały. Wojna się skończyła, ale nie w Polsce. Podczas ewakuacji żołnierzy niemieckich pozostałe siły rosyjskie i polscy bojownicy ruchu oporu muszą nakreślić hierarchię władzy w „wyzwolonej” komunistycznej Polsce. Polski zabójca otrzymuje rozkaz zabicia rosyjskiego żołnierza, u boku którego walczył kilka dni wcześniej, a ten konflikt moralny każe mu kwestionować cele, o które walczył.

Netflix

Ashes and Diamonds nie można oglądać w serwisie Netflix. Jeśli interesują Cię inne filmy i programy, możesz uzyskać dostęp do obszernej biblioteki tytułów Netflix przy różnych kosztach subskrypcji w zależności od wybranego planu: 9,99 USD miesięcznie za plan Podstawowy, 15,99 USD miesięcznie za plan Standard i 19,99 USD miesięcznie dla planu premium.

Cześć

Ty też nie jesteś na Hulu! Ale ceny tej usługi przesyłania strumieniowego zaczynają się obecnie od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD za rok. To 12,99 USD miesięcznie za wersję bez reklam, 64,99 USD miesięcznie za Hulu + Live TV lub 70,99 USD za Hulu + Live TV bez reklam.

Disney Plus

Przepraszamy, Ashes and Diamonds nie będą transmitowane w Disney Plus. Disney+ pozwala wybierać spośród szerokiej gamy programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie

HBO maks.

Poznaj Ashes and Diamonds, które są już dostępne w HBO Max. Jest mnóstwo treści z HBO Max za 14,99 USD miesięcznie, taka subskrypcja jest wolna od reklam i daje dostęp do wszystkich tytułów w bibliotece HBO Max. Platforma streamingowa ogłosiła reklamę -obsługiwana wersja, która kosztuje znacznie mniej za 9,99 USD miesięcznie.

Amazon Prime Video

Od teraz Ashes and Diamonds nie można oglądać za darmo w Amazon Prime Video. Nadal możesz kupować lub wypożyczać inne filmy za pośrednictwem ich usługi.

Premia pawia

Ashes and Diamonds nie znalazły się w strumieniowej bibliotece Peacocka. Peacock ma wiele innych programów i filmów za jedyne 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie za konto premium.

Znakomity plus

Ashes and Diamonds również nie jest dostępny w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja obsługiwanej przez reklamy usługi Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Telewizor apple

Nie ma kości. Ashes and Diamonds nie jest obecnie transmitowany w bibliotece Apple TV+. Możesz oglądać wiele innych najlepiej ocenianych programów i filmów, takich jak Mythic Quest, Teddy Lasso i Wolfwalkers z biblioteki Apple TV Plus za miesięczną opłatą 4,99 USD.

Virgin TV Go

nie Ashes and Diamonds nie jest obecnie dostępny do oglądania za darmo w Virgin TV Go. Na platformie jest wiele innych programów i filmów, które mogą Cię zainteresować!

READ  Ponowne małżeństwo i pragnienia zaćmią Nadzwyczajnego Adwokata Woo w 10 najlepszych programach telewizyjnych Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.