Connect with us

Sport

Darryl Strawberry podkreśla udany 2022 YSU Baseball-Golf Extravaganza

Published

on

Program Youngstown State Baseball chciałby podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju golfowym 2022 Golf Extravaganza z udziałem Darryla Strawberry, który odbył się w poniedziałek w The Lake Club w Polsce, Ohio.

„Ciągle zdumiewa mnie wsparcie, jakie otrzymujemy od społeczności, naszych fanów i rodzin programu baseballowego YSU” – powiedział główny trener YSU. Dan Bertolini. „Wspaniale było mieć z nami Darryl Strawberry w ten weekend i był to fantastyczny sposób na rozpoczęcie sezonu jesiennego. Chcę tylko podziękować wszystkim, którzy przybyli na to wydarzenie w tym roku i pomogli uczynić je tak wyjątkowym.”

Impreza przyniosła ogromną frekwencję, ponieważ 34 czwórki i 136 graczy wyszło na kort. Golfiści lubili food trucki, stanowisko do masażu i różne gry rozmieszczone w różnych dołkach na polu.

Były mistrz MLB All-Star i World Series Darryl Strawberry podkreślił to wydarzenie, przemawiając podczas ekskluzywnej kolacji w niedzielę wieczorem i biorąc udział w wycieczce golfowej w poniedziałek. Strawberry, który w swojej 17-letniej karierze grał w czterech różnych drużynach, był ośmiokrotnym mistrzem MLB All-Star i czterokrotnym mistrzem World Series. Pomógł poprowadzić New York Mets do mistrzostw World Series w 1986 i New York Yankees do trzech tytułów w 1996, 1998 i 1999. Truskawka została nazwana Rookie National League Roku 1983 po trafieniu z 26 osobami korzystającymi z domów, siedmioma, potrójnymi 0,257 i 74 RBI. Został wybrany do ośmiu kolejnych Igrzysk All-Star w latach 1984-1991, rozpoczynając każdą z pierwszych pięciu.

Obecny był także osobowość medialna z Cleveland, Bruce Drennan. Drennan był prezenterem codziennego popołudniowego talk show sportowego „Drennan Live” w regionalnej sieci sportowej Bally Sports Great Lakes. Jest także byłym spikerem MLB i NBA oraz osobowością radia sportowego.

Gracze, trenerzy i personel YSU ponownie spotkali się z wieloma znajomymi twarzami w piękny dzień w północno-wschodnim Ohio z temperaturami w połowie lat 70-tych. Wieloletnie wsparcie programu było po raz kolejny w pełni widoczne, ponieważ wśród golfistów byli byli gracze i trenerzy, a także kibice i sympatycy.

READ  PV Sindhu wśród gwiazd sportu, które wzywają światowych liderów do zapewnienia równego dostępu do szczepionek przeciw Covid

Program YSU Baseball pragnie podziękować następującym sponsorom za wsparcie imprezy.

  • Sponsorzy home runu: Firmy Muransky, Joe Rich
  • Potrójni sponsorzy: Baird Brothers Fine Hardwoods, TriVista
  • Podwójni sponsorzy: Johnson Controls, Bob Choppa, kongresman Bill Johnson, Window World

Aby uzyskać pełną relację z Youngstown State Baseball, śledź @YSUBaseball na Twitterze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.