Connect with us

technologia

Gdzie kupić na PS5: Aktualizacje w Walmart, Costco, GameStop Kohls, Best Buy, Target, Amazon …

Published

on

PlayStation 5 (PS5) jest dostępny w USA od 12 listopada, ale to Wyprzedaż nie trwała długo ze względu na liczbę zamówień w przedsprzedaży i oczekiwania generowane przez urządzenie nowej generacji. Istnieją dwie wersje nowej konsoli Sony: model z czytnikiem dysków wyceniony na 500 dolarów i wersja tylko cyfrowa wyceniona na 400 dolarów.

Podczas Czarnego Piątku 2020 konsola była dostępna w USA w Best Buy, Walmart i GameStop. Reszta sprzedawców upuściła niektóre pakiety we wcześniejszych terminach.

Ogłosił PlayStation była premiera PS5 największa premiera konsoli w historii a firma potwierdziła, że ​​nowe zapasy dotrą do sprzedawców detalicznych przed końcem 2020 roku.

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy chcą zamówić konsolę nowej generacji, poniżej znajdziesz najnowsze informacje o akcjach PS5 w Walmart, Costco, GameStop Kohls, Best Buy, Target i Amazon, a także o witrynach do przejrzenia.

Więcej informacji związanych z PS5

Aktualizacje akcji PS5 w Walmart: Data i godzina

Walmart Konsole PS5 zostały sprzedane w środę 25 listopada. Dostawa tam trwała tylko kilka minut zanim ponownie się wyprzedał, a witryna uległa awarii z powodu dużego ruchu. Obecnie widzę komunikat Brak w magazynie. Sprawdź, czy PS5 jest dostępne w Walmart.

Alternatywnie, Walmart Canada ponownie wystawi zestawy PS5 3 grudnia, ale będą dostarczane tylko na terenie Kanady.

Aktualizacje ekwipunku PS5 w Costco: data i godzina

Sklep tylko dla członków oferuje PS5 tylko dla członków i obowiązuje limit 1 konsoli na członka tylko w trybie online. W tej chwili nie masz żadnych zapasów.

READ  Snapchat domyślnie wyłącza kontrowersyjną funkcję „Układu Słonecznego” po złej prasie

Aktualizacje akcji PS5 w GameStop: Data i godzina

Znany sprzedawca gier udostępnił nowe zapasy na Czarny piątek tylko w sklepach stacjonarnych 27 listopada. Od tego czasu firma nie ogłosiła żadnych wiadomości dotyczących uzupełnienia. B.jestem pewien Sprawdź ich stronę internetową pod kątem nowych ogłoszeń.

Aktualizacje akcji PS5 na Kohl: Date and Time

Pakiety i oferty Kohla na PS5 wymienione podczas Tydzień przed Czarnym Piątkiem 2020 ale z powodu dużej liczby zamówień w przedsprzedaży Detaliści musieli anulować niektóre z nich. Firma nic nie powiedziała o doładowaniu, ale na ich stronie mogą pojawić się nowe pakiety. Sprawdź, czy w Kohl’s są dostępne PS5.

Aktualizacje akcji PS5 w Best Buy: data i godzina

Najlepsza oferta uruchomiła pakiety na Czarny piątek 22 listopada. Sprzedawca potwierdził również, że przez cały okres świąteczny w sklepach nie będzie żadnych jednostek na sprzedaż. Jeszcze, Nowe mogą nadal pojawiać się w witrynie zakupów online. Sprawdź, czy PS5 są dostępne w Best Buy.

Aktualizacje ekwipunku PS5 na Target: data i godzina

Target nie wystawił konsoli PS5 na sprzedaż od czasu premiery. Plotki w mediach społecznościowych sugerują, że nowe akcje mogą pojawić się 5 grudnia. Sprawdź, czy docelowy PS5 jest dostępny.

Aktualizacje akcji PS5 w dniu i godzinie Amazon

Amazon obecnie nie zgłasza zapasów PS5, a firma nie ujawniła żadnych nowych zapasów. Obok „Niedostępne„Wiadomość, to też mówi „Nie wiemy, kiedy i czy ten przedmiot będzie ponownie dostępny”.. Sprawdź, czy jest dostępny na Amazon PS5.

READ  Ukraiński minister poinformował o czwartkowych ewakuacjach z Mariupola i innych ważnych miast

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *